akerscandlecottage.com

Wystrój

Nowoczesna technologia LED

Nowoczesna technologia LED

Charakter oświetlenia w naszym domu nie powinien być banalny i nieciekawy. Odpowiednio dobierając oświetlenie, możemy stworzyć w nim doskonały klimat. Dzisiaj asortyment lamp w sklepach jest niemały, a technologia bardzo zaawansowana – można osiągnąć dowolne rezultaty. Od paru lat odchodzi się od montowania w pomieszczeniu tylko jednego oświetlenia, centralnego. Coraz częściej eksperymentujemy w mieszkaniach ze światłem. Oczywiście wszelkiego rodzaju żyrandole nadal są bardzo chętnie kupowane w mieszkaniach, jednakże ogromnym zainteresowaniem cieszą się np. listwy LED, które są prawdziwym odkryciem ostatnich czasów.
Możemy optymalnie wszystko zmieścić

Możemy optymalnie wszystko zmieścić

Jeżeli posiadamy wspaniałą kolekcję płyt, albo książek którymi chcemy się poszczycić przed innymi, to z pewnością trzeba wiedzieć, iż dziś jest to realne. Co więcej możemy je wyeksponować w taki sposób, że będą pięknie przedstawione, a jednocześnie także zostaną niesamowitą oraz niepowtarzalną ozdobą pokoju w którym będą się mieściły.
Foto obrazy do domu

Foto obrazy do domu

Wszyscy chcemy posiadać jak najlepiej urządzone mieszkanie. Często chcemy zrobić to sami, a;e można też czasami pomyśleć o skorzystaniu z usług specjalisty, który nam w tym doradzi. Na rynku mamy w tej chwili duży wybór wśród firm, które dekorują wnętrza. Można skorzystać z ich usług, jeśli nie czujemy się na siłach w tego typy rzeczach.
Klimat skandynawski – idealny w starym budownictwie!

Klimat skandynawski – idealny w starym budownictwie!

Masz marzenie zaaranżować swoje mieszkanie w wiekowym budynku? Nie podoba ci się jego teraźniejszy wystrój a nie masz pomysłu, jak zrobić wnętrze na nowo? Jest na to sposób! Idealnym wyjściem jest styl skandynawski! Czy dobrze wygląda w kamienicy?