akerscandlecottage.com

Wnętrza

Oryginalne mieszkanie w  kamienicy

Oryginalne mieszkanie w kamienicy

Stare kamienice w wielu miastach w Polsce wprawiają mnie w prawdziwy zachwyt i rozmarzenie. Totalnie bym chciała znaleźć w którejś z nich kiedyś swoje mieszkanko. A jak wiemy, marzenia są po to, by je spełniać. A dziś u mnie ciekawy temat – aranżacja mieszkania w kamienicy.
Jak w niekonwencjonalny sposób zdobyć elementy wyposażenia na wymiar do nowego lub starego lokum

Jak w niekonwencjonalny sposób zdobyć elementy wyposażenia na wymiar do nowego lub starego lokum

Niewielkie lokum w mieście posiada swoje korzyści: bliskość galerii handlowych, dostępność rozrywek, a także mała powierzchnia do zmywania i umeblowania. Ten ostatni punkt może jednak w wyjątkowych sytuacjach sprawić trochę problemów. Mały metraż wymaga zakupu mebli wymiarowych lub też samodzielnego zbicia szaf przez gospodarza.
Fototapety, – element dekoracji naszego domu

Fototapety, – element dekoracji naszego domu

Dekorowanie własnego domu ma istotne znaczenie. Sporo osób jednak przesadnie koncentruje się na meblach i akcesoriach, ignorując temat zagospodarowania ścian. W przeszłości dość dużą popularnością charakteryzowały się wzory nanoszone specjalnymi wałkami, zanurzonymi w farbie. Dziś dużo osób decyduje się na gładkie ściany w ulubionym kolorze. Coraz bardziej popularne stają się również fototapety, a więc, jak sama nazwa wskazuje, fotografie, jakie mają postać tapety ściennej. Zapewniają one naprawdę atrakcyjny rezultat końcowy, głównie w przypadku mieszkań udekorowanych skromnie, które wymagają jednego zauważalnego punktu. W sklepach można odnaleźć również fototapety na zamówienie.