akerscandlecottage.com

Wnętrza

Dekorujemy nasz dom

Dekorujemy nasz dom

Urządzanie wnętrz to teraz niezwykle popularny temat. Dzisiaj już dużo Polaków śledzi najnowsze kierunki w projektowaniu oraz przemyśle meblarskim. Wydaje się bardzo dużo specjalistycznych czasopism, które mają rzesze wiernych czytelników. Produkowane są również programy telewizyjne na o dekoratorstwie, które mają rekordową oglądalność. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nasze wnętrze może mieć ogromny wpływ na dowolny odcinek naszego życia. Pomieszczenia, gdzie spędzamy czas, muszą zostać w odpowiedni sposób urządzone. Wiemy to przecież doskonale z własnego doświadczenia, że nie dajemy rady się odpowiednio skupić w miejscu, gdzie panuje chaos. Ta sama zasada dotyczy miejsc, w których mamy zamiar się relaksować
Bogactwo pomysłów na nowe projekty – opinie zadowolonych klientów

Bogactwo pomysłów na nowe projekty – opinie zadowolonych klientów

Niemałe doświadczenie naszych architektów idzie w parze razem z ich zaangażowaniem w realizację każdego następnego projektu. Mnogość opcji do wyboru sprawia, że klienci żywią spore zainteresowanie ofertą. Kiedy chodzi o projektowanie wnętrz Warszawa jako stolica naszego kraju chwali się współpracą najlepszych oraz najbardziej doświadczonych ekspertów w tej branży. Tworzone przez nich projekty wygrywały szereg najważniejszych w branży konkursów i rankingów.
Jak kupić właściwy żyrandol?

Jak kupić właściwy żyrandol?

To, na jakie żyrandole postawimy jest bardzo istotną sprawą, ponieważ to właśnie one ostatecznie decydują o stylu wnętrz. Dziś zawiesza się je już nie tylko w salonach, lecz również w alkowach, korytarzach, albo kuchniach, przeważnie w centrum stropu. Skonstruowane mogą być z kryształów, ze szkła, z porcelany, z paciorków, z gałązek wikliny.
Pomysły na aranżację okna

Pomysły na aranżację okna

Słyszeliście Państwo, że kiedyś w Wielkiej Brytanii otwory okienne specjalnie zamurowywano, w celu uniknięcia podatku wprowadzonego w 1696 roku? Dopiero kiedy w 1851 roku podatek zlikwidowano, Anglicy postanowili je na nowo stawiać i upiększać. I tak, aby lepiej oświetlić wnętrze, w XIX wieku powstały wiktoriańskie okna wykuszowe. Znajdowały się przy nich ławeczki, które były idealnym miejscem, żeby spocząć i patrzeć na świat za oknem.