akerscandlecottage.com

Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Wiosną każde lokum może przejść metamorfozę

Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Wiosną każde lokum może przejść metamorfozę

Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Wiosną każde lokum może przejść metamorfozę

Powoli, dość powoli, ale na szczęście – przyjdzie wiosna! Co za tym idzie, rozpocznie się moment remontowy i niejedna osoba pomarzy coś zmienić w swoim domu! Napiszę Wam teraz, jak wyglądała najpiękniejsza metamorfoza mieszkania, którą widziałam.

wystrój mieszkania

Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiś czas temu, dokładnie rok odwiedziłam moich znajomych. Byli kupcami małej kawalerki w centrum Lublina. Mieszkanie było spore, ale niezwykle zniszczone – przez lata było podnajmowane żakom. Dletego właściciel nie wkładał w nie prawie żadnych pieniędzy, poza niezbędnymi reperacjami – gdy popsuła się uszczelka, albo nie działał piec. Pomyślcie – prezentowało się jak z lat 70! Moi znajomi potrzebowali więc zrobić generalny remont.

Idealnie im ta sprawa wyszła. Ściany okleili regipsami, pomalowali na jasny, kremowy odcień. Podłogę wykończyli pięknym parkietem w sosnowym odcieniu. Przestrzeń, która wcześniej wydawała się szarą norą, obecnie jest bardzo jaśniutkim i przestronnym pomieszczeniem.

Jeśli chcesz przeczytać więcej wiadomości na omawiany temat, wejdź tutaj, to naprawdę świetne omówienie (https://yankeehome.pl/67-zapachy-do-domu) prezentowanego zagadnienia.

Mimo tego, że meble które są w pomieszczeniach są ciemne! Łazienkę zaaranżowano w dwóch kolorach – fioletowym i beżowym.

Wygląda niezwykle ładnie i pomimo skromnego metrażu mieści w sobie wszystko, co potrzebne – prysznic, umywalkę, sedes i pralkę. Zmieścili w niej nawet niewielką zamykaną półkę na drobiazgi. Dzięki wielkiemu lustru wmontowanemu miedzy płytki jest ona bardzo spora.
Koleżanka, która jest właścicielką mieszkania stwierdziła, że inspiracji głównie poszukiwała w sieci. Sama pomyślałam, że trzeba coś odnaleźć, i zaczęłam surfować po sieci. Zerknijcie tu: