akerscandlecottage.com

W jaki sposób przeprowadzić urządzanie korytarz? Najfajniejsze pomysły na urządzenie korytarza!

W jaki sposób przeprowadzić urządzanie korytarz? Najfajniejsze pomysły na urządzenie korytarza!

W jaki sposób przeprowadzić urządzanie korytarz? Najfajniejsze pomysły na urządzenie korytarza!

Jedna z najcięższych i bardziej trudnych w ustawieniu przestrzeni w domach, które wynajmujemy to korytarz. Przez sporą liczbę drzwi jest on zwyczajowo bardzo trudny w meblowaniu.

Trudność sprawia to, że powinien być on ciągiem komunikacyjnym, łączącym wszystkie pomieszczenia domu.

przedpokój w mieszkaniu

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

Wyposażenie przedpokoju stanowi duże wyzwanie, bo mamy w nim pomieścić jakiś konkretny mebel w którym przechowamy wierzchnie płaszcze, do tego szafkę na buty i stojak na parasolki. Trzeba także odpowiednio dobrać materiały wykończeniowe, bo podłoga czy ściany są szczególnie narażone na działanie brudu. Tworzywa muszą zatem być łatwe do oczyszczenia i pielęgnacji – . W przypadku, jeśli jedna ze ścian jest pełna, warto zaplanować na niej dużą szafę, która zmieści nam wszelkie potrzebne rzeczy. Włożymy do niej zarówno wierzchnie odzienie, jak ubrania, które zakładamy w mieszkaniu. W ten sposób odpadnie nam problem przechowywania ciuchów w sypialni. Odzyskamy też przestrzeń w pomieszczeniach. Na podłogę optymalnie wybierzmy jakieś ładne, estetyczne płytki, które miały chropowatą powierzchnię. Nie będą wypadkowe, i nie będzie na nich szybko widać brudu, czy brudu. Ściany można również po części wyłożyć kafelkami.

Jeśli jednak będziemy je malować, szukamy, co można wybrać. Wtedy z łatwością wyczyścimy wszelkie powstałe plamy.

Jeżeli fascynuje Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę, która przedstawia analogiczne wątki, także będą zapewne interesujące.

Można także postawić w tym wnętrzu niewielką szafkę na buty, lub komodę z szufladami. Ten drugi mebel będzie doskonały do przechowywania czapek, szalików i innych drobiazgów. Ciekawe pomysły przedpokoju znalazłam na stronie – pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc.