akerscandlecottage.com

szkło

Obrazy do Twojego urządzenia pokoju gościnnego

Obrazy do Twojego urządzenia pokoju gościnnego

Kiedy urządzamy mieszkanie próbujemy wszystko dopasować do siebie. Nie zawsze jest to łatwe. Bywa, że musimy nieźle się namęczyć. Bo trudno coś wybrać. Nie chodzi tylko o to, że jest tak duży wybór, ale szczególnie, o to czy będziemy umieli dobrać coś, co będzie faktycznie pasowało do tego, co już kupiliśmy.
Możemy optymalnie wszystko zmieścić

Możemy optymalnie wszystko zmieścić

Jeśli mamy cudowną kolekcję płyt, albo książek którymi pragniemy się poszczycić przed kolejnymi, to z pewnością należy wiedzieć, iż dzisiaj jest to możliwe. Co więcej możemy je wyeksponować w taki sposób, że będą wspaniale ukazane, a jednocześnie też staną się nieprawdopodobną i cudowną ozdobą pomieszczenia w którym będą się znajdowały.
Współczesny design – sprawdź, czy pasuje do twojego mieszkania

Współczesny design – sprawdź, czy pasuje do twojego mieszkania

Współczesny, minimalistyczny design zyskuje na popularności coraz bardziej. Już nie tylko w ogromnych biurowcach, ale również w zwyczajnych mieszkaniach używa się do wykańczania wnętrz materiały takie jak aluminium czy szkło. Nikogo nie dziwią już proste betonowe kolumny we wnętrzach, zwłaszcza gdy są to mieszkania typu loft, które idealnie podkreśla tego rodzaju przemysłowy styl wystroju. Również „zwyczajne” mieszkanie w bloku można całkowicie odmienić korzystając z tego rodzaju rozwiązań.