akerscandlecottage.com

stylizacja

moda męska

moda męska

Istnieją detale męskiej konfekcji, które nigdy nie wyjdą z mody. Jednym z nich bez wątpienia jest koszula. Klasyczne białe, błękitne, bądź koszule slim fit nadają się na wszystkie okazje. Ich zdumiewającą wartością jest uniwersalność. Staranny, dopasowany do pory dnia i okoliczności strój, zaświadcza o zamiłowaniu do porządku, estetyki, zapewnia wyśmienite samopoczucie, jest wyznacznikiem poszanowania godności własnej i innych.
Jakim sposobem dobrze zaaranżować swoje mieszkanie?

Jakim sposobem dobrze zaaranżować swoje mieszkanie?

Szykownie wyposażone mieszkanie to cel wielu osób. Nic w tym niesamowitego, przecież w dobrze przemyślanej powierzchni nie tylko miło się spędza czas, lecz przede wszystkim doskonale odpoczywa. Funkcjonalne zagospodarowanie powierzchni pomoże nam utrzymać w własnym mieszkaniu właściwy porządek.
Ciekawe koncepcje na aranżację salonu w odcieniu wanilii.

Ciekawe koncepcje na aranżację salonu w odcieniu wanilii.

Kolor waniliowy niezmiennie, od lat kojarzy mi się ze… słodyczami! Mimo to, mocno polecam wyposażenie sobie w nim pomieszczenia mieszkania. Pokój w barwie wanilii ma kilka zalet. Po pierwsze nie widać w nim szybko zabrudzeń, kolejne, jest on niezwykle miły i miły, a po trzecie – dobrze pasują do niego meble i szczegóły w praktycznie każdym odcieniu.