akerscandlecottage.com

styl

Wypoażanie i ozdabianie domu w stylistyce shabby chic

Wypoażanie i ozdabianie domu w stylistyce shabby chic

Na Ziemi wymyślono bardzo wiele rozmaitych stylów urządzania domów i mieszkań. Oprócz tego możliwe jest zestawianie rozmaitych stylów ze sobą, otrzymując niekiedy niezwykle nowatorskie rezultaty. Ostatnio na przykład coraz większa popularnością cieszą się style pozostające w całkowitej sprzeczności do minimalistycznej stylistyki nowoczesnej. Style te mają zróżnicowane nazwy, jedną z odmian jest shabby chic.
Biuro musi być dobrze wykończone

Biuro musi być dobrze wykończone

Dla sporej części widzów film „Diabeł ubiera się u Prady” to przede wszystkim film o modzie. Jednak w szerszym ujęciu, film odpowiada także o tworzeniu stylu, w czym niemałą rolę odgrywają po mistrzowsku zaaranżowane wnętrza. Najbardziej istotnym z nich jest eleganckie biuro Mirandy Priestly – redaktor naczelnej magazynu ”Runway”.
Pomysły na zaaranżowanie strefy kominkowej

Pomysły na zaaranżowanie strefy kominkowej

Właściwa aranżacja strefy kominkowej ułatwi komfortowe korzystanie z paleniska, a przy tym wyeksponuje wyjątkowy charakter takiego wyposażenia, tworząc we wnętrzu atmosferę ciepła i przytulności. Zazwyczaj kominek instalowany jest w centralnej części salonu, która stanowi strefę życia domowego. Jednakże to nie jedyny możliwy sposób na zaaranżowanie paleniska.