akerscandlecottage.com

Spróbuj udekorować mieszkanie samodzielnie

Spróbuj udekorować mieszkanie samodzielnie

Spróbuj udekorować mieszkanie samodzielnie

Ozdoby do domu to często tzw. stojaki na kurz. Otrzymujemy ich pełno na różne święta. Wszyscy mamy pełno takich ozdób pochowanych w szafach i w piwnicy bo nie ma opcji, by je wszystkie pomieścić na pułkach w salonie czy kuchni.

Co więcej, takie ozdoby na nieszczęście w końcu się nudza. To prawda, iż są

dekoracje

Autor: home&you
Źródło: home&you

piękne, ale kupowane dekoracje czasem są do siebie podobne. Do tego, co to za przyjemność ułożyć na pułce produkt zrobiony przez kogoś? Lub co gorsza produkt z fabryki robiony przez taśmy i chwytaki albo składany przez dalekowschodnich robotników. Czy nie lepiej byłobu wykonać dekoracje (look idź do serwisu) o własnych siłach? To dopiero rzeczywista przyjemność.

Ręcznie robone dekoracje nie powinny być skomplikowane do wykonania – zobacz przykłady. Wręcz przeciwnie, większość z nich wymaga jedynie odrobiny motywacji i dobrych chęci. Doskonałe dekoracje jesteś w stanie zrobić nawet ze zwykłego papieru albo kolorowego papieru – nie masz nawet pojęcia jak piękne arcydzieła mogą wykonać mistrzowie w tej dziedzinie. Być może dowiesz się tego, jeżeli będziesz trochę szukać po sieci.

Najlepiej skoncentruj się na pojęciu DIY, bo zwykle właśnie tak nazywa się rękodzieła – na przykład dizajnerski notatnik DIY. DIY oznacza do it yourself, a więc dosłownie odnosi się do robienia czegoś samemu. Oczywiście pod polskim hasłem też wyszukasz wiele ciekawych pomysłów. A także inspiracji –

dekoracje

Autor: home&you
Źródło: home&you

bo to właśnie wena pełni najważniejszą funkcję. Kiedy naprawdę pragniesz udekorować dom w piękny sposób, to niczym McGyver jesteś w stanie wykonać coś z niczego.

A jeśli jednak wolisz skupić się na konkretnych rozwiązaniach, to doskonałym wyjściem jest na start wykonanie coraz popularniejszej papierowej wikliny. technika wyrabiania cudownych ozdób z papieru, przetworzonego w domu tak, że przypomina wiklinę.