akerscandlecottage.com

Sposoby na wykorzystanie przestrzeni pod schodami? Sprawdź więcej w poniższym tekście!

Sposoby na wykorzystanie przestrzeni pod schodami? Sprawdź więcej w poniższym tekście!

Sposoby na wykorzystanie przestrzeni pod schodami? Sprawdź więcej w poniższym tekście!

Koleżanka poprosiła mnie wczoraj o radę. Dziś rano stwierdziłam, że mam pomysł na miejsce pod schodami w jej domu i od razu jej to oznajmiłam. Umówiłyśmy się w sobotę i mamy zamiar ostro działać. Pomysł, jak wykorzystać przestrzeń pod schodami jest bardzo trudnym tematem. Dlaczego?

Schody drewniane

Autor: www.zlem.pl
Źródło: www.zlem.pl
Rozpocznijmy np.

Gdy zainteresował Cię przedstawiony temat, poznaj serwis sofy do spania, gdzie znajdziesz obszerne informacje. Pogłęb swoje wiadomości!

od kwestii, że nie posiada ona niestety względzie jakichś podręcznikowych wymiarów. Ma także spory skos, który kończy się na podłodze. Z tego powodów trudno jest kupić jakiś inteligentny pomysł, który pozwoli ją wypełnić. Moi rodzice np. na szczęście taką przestrzeń (www.lemonroom.pl/fototapeta-33-fototapety-przestrzenne.html) mają w piwnicy, i urządzono tam miejsce na narzędzia do pielęgnacji ogrodu. Zdecydowanie trudniejsze zadanie mamy, gdy szukamy koncept na pomieszczenie pod schodami które znajduje się w mieszkaniu. Kasi akurat podpowiedziałam, by pod schodami urządziła sobie spiżarnię – warte przeczytania.

Schody w domu

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Stwierdziłam, że w tym celu trzeba zadzwonić do fachowca, który idealnie zabuduje tą przestrzeń szafkami i szufladkami. We dwie mamy zaplanować w weekend, w jaki sposób zaaranżujemy tą przestrzeń, w mądry sposób planując półki i szufladki. Moja kumpelka rok rocznie wraz z mamą robi dużo pysznych przetworów domowych. Chcemy również wkomponować w tą przestrzeń lodówkę – na domowe wędliny, które z uporem maniaka wędzą nasi tatusiowie. Fronty szafy mają być drewniane – Kasia marzy o takich z orzecha. Są bardzo trwałe i pięknie się prezentują.

Oczywiście, taką przestrzeń można zaaranżować totalnie inaczej. Dużo oryginalnych koncepcji znajdziesz na stronie: . Polecamy lekturę i powodzenia!