akerscandlecottage.com

rama

Warto inwestować w obraz na płótnie

Warto inwestować w obraz na płótnie

Każdy wyszuka właściwy dla siebie obraz na płótnie

Od czasu do czasu pragnąc odmienić aranżację swojego pokoju wciągamy ręce po plany, które są nie dość że kosztowne, to jeszcze czasochłonne we własnym wykonaniu. A przecież wystarczy jedynie odrobina pomysłowości oraz ma szansę się okazać, że w niesamowitym czasie odmienimy swoje dom i wpuścimy do niego odrobinę świeżości.

Obraz, jako idealny prezent dla bliskiej osoby

Obraz, jako idealny prezent dla bliskiej osoby

Obrazy niegdyś pełniły funkcję zdjęć. Osoby dosyć bogate, stać było by regularnie zamawiać swoje portrety bądź portrety rodzinne u znanych malarzy, które następnie zdobiły ściany domostw. Biedniejsi ludzie nie posiadali jednak takiej możliwości. Dzisiaj, zdjęcia są już tak dostępne, że po chwilowym zaniku, obrazy stają się kolejny raz dość popularne. Niemniej wykonanie portretu nadal jest dość kosztownym rozwiązaniem, przede wszystkim dla osób, których talent jest ceniony w środowisku. Rozwiązaniem mogą stać się drukowane obrazy, jakie stanowią rzeczywiście bardzo interesujący pomysł np. na prezent.
Plusy obrazów malowanych na płótnie, najważniejsze informacje o tej używanej coraz częściej technologii

Plusy obrazów malowanych na płótnie, najważniejsze informacje o tej używanej coraz częściej technologii

Jednym z lubianych ostatnio sposobów na ciekawe udekorowanie wnętrza swojego domu jest obraz jaki się drukuje na płótnie, który przypomina prawdziwe malowidła. Podobieństwo może być bardzo duże, bo w tej technologii wykorzystuje się prawdziwe, przygotowane w odpowiedni sposób płótno malarskie. Prawidłowy splot, gramatura minimum 340 gramów i odpowiedni poziom impregnacji powodują, że obrazy wydrukowane na takim podkładzie nie tylko doskonale się prezentują, lecz także są bardzo wytrzymałe i trwałe.