akerscandlecottage.com

Prowadzisz swoją restaurację? Sprawdź, jak odpowiednio zadbać o jej wystrój

Prowadzisz swoją restaurację? Sprawdź, jak odpowiednio zadbać o jej wystrój

Prowadzisz swoją restaurację? Sprawdź, jak odpowiednio zadbać o jej wystrój

Jeżeli prowadzisz własną restaurację, oczywiście wiesz świetnie, że nie jest to bynajmniej lekki kawałek chleba – powie Ci o tym właściwie każdy restaurator. Zazwyczaj praca w restauracji wiąże się z wielką ilością obowiązków, a na dodatek musisz jednocześnie znać się na sporej ilości rzeczy i podejmować poważne decyzje w wielu kwestiach – to na pewno spore obciążenie dla właściwie każdego, kto przynajmniej raz znalazł się w podobnej sytuacji.

Jak spowodować, żeby goście chętnie przychodzili akurat do Twojej knajpy?
Musisz zadbać o odpowiednią atmosferę
kontynuuj

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z właściwie najbardziej ważnych rzeczy w restauracji jest z pewnością jej wystrój. Jeśli prowadzisz niewielką knajpę nad morzem, bez wątpliwości powinieneś stawiać na obrusy plamoodporne, jeżeli jednak marzy Ci się elegancka restauracja, wtedy obrusy plamoodporne niekoniecznie dobrze się sprawdzą – wówczas powinieneś postawić raczej na modny skirting. Ważne, żebyś uświadomił sobie, że obrusy do restauracji to właściwie jedna z najbardziej ważnych kwestii. Jeśli zatem chcesz zrobić dobre wrażenie na swoich gościach, wtedy przynajmniej na jednym reprezentacyjnym stoliku powinien się znaleźć na przykład skirting.
Co jeszcze?
Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że obrusy do restauracji to oczywiście nie wszystko. Goście szczególnie lubią przykładowo świeże kwiaty na stołach – wystarczy zaledwie jeden żeby spowodować, że będą bardzo zadowoleni.

Na dodatek może poustawiać na stołach także inne dekoracje, takie jak na przykład świece, które wieczorami kelner będzie zapalać – jeżeli zadbasz o takie z pozoru nieważne drobiazgi, właściwie każdy potencjalny klient Twojej restauracji bez wątpienia będzie wysoce zadowolony.