Zazwyczaj w domu szukamy kluczy przed wyjściem — pora kupić piękny pojemnik, żeby stale kłaść je w jednym miejscu

Last modified date

Każdorazowe poszukiwanie kluczy przed wyjściem z domu kiepsko wpływa na nasz cały dzień. Powinniśmy więc zagospodarować w domu miejsce, gdzie automatycznie będziemy wrzucać klucze po przekroczeniu progu.
Wiele osób, po przyjściu do domu, kładzie gdzieś klucze.

cegła klinkierowa

Autor: Krzysztof Lis
Źródło: http://www.flickr.com

Optycznie powiększona łazienka

Autor: Soudal
Źródło: Soudal
Szczególnie jeśli przyszli z zakupami i oprócz tego trzymają za rękę swoje dziecko. Wtedy jedyne czego chcą, to by wszystko móc gdziekolwiek położyć. W ogóle nie myślą o kluczach. Rzuca się je gdziekolwiek i potem się o nich nie pamięta, dopóki nie będziemy musieli ponownie wyjść z mieszkania. Wtedy rozpoczyna się wielkie poszukiwanie, które na dodatek jest przyprawione ogromną porcją nerwów, jeśli nie mamy czasu. Każdy zna wszakże przysłowie: „Gdy się człowiek śpieszy, to się diabeł cieszy.” Wobec tego warto kupić pojemnik na klucze, który umieścimy zaraz przy drzwiach. Jeżeli nasz korytarz jest dosyć duży i stoi nam tam na przykład stolik, to pojemnik można postawić na nim. Jeżeli nie mamy na to miejsca, to opakowanie da się przymocować do ściany nieopodal kontaktu. Będzie to idealne miejsce. Wygląd oraz gabaryty pojemnika też mogą się różnić. Jeżeli nasz dom jest zaprojektowany w tradycyjnym stylu, to koszyk może być na przykład z drewna.

Jeśli nasz wystrój skłania się bardziej ku awangardowym elementom, to pojemnik może być przykładowo metalowy. Całość zależy od naszej wyobraźni. Pojemnik takiego rodzaju możemy bez problemów zamówić w internecie lub zrobić samemu.

admin