Zasłonięty grzejnik czy ukryte kable mogą znacząco poprawić wygląd pomieszczeń

Last modified date

Urządzając wnętrza zwracamy uwagę między innymi na to, jak je upiększyć. To upiększanie polega nie tylko na tym, by wybierać niebanalne dodatki i dekoracje, które dodadzą wnętrzom charakteru, ale także na tym, by zakrywać te elementy, które mogą oszpecić wnętrza. Najczęściej elementem, który wyjątkowo przeszkadza i oszpeca pomieszczenia jest nadmiar kabli, które ciągną się z rozmaitych sprzętów domowego użytku.

grzejnik żebrowy

Autor: Andrew Malone
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystuje się różne metody, aby ukryć wystające kable. Najczęściej spina się je lub układa pod specjalnie wykonaną zabudową. W ten sposób można zakryć nawet wiele kabli, które są ze sobą w dodatku splątane. Tak samo kwestia wygląda z grzejnikami. Grzejniki płytowe są najczęstszym rodzajem grzejników, które stosuje się w domowych pomieszczeniach – . Są to standardowe grzejniki, z osłoną typu grill. Zwykle tego rodzaju element oszpeca wnętrza i trudno jest go ukryć. Ale grzejnik jest w pomieszczeniu konieczny. W tym miejscu więcej: oferta.

Dlatego jedynym rozwiązaniem sytuacji jest sięgnięcie po metody, za pomocą których zaryjemy grzejnik, bądź sprawimy, że będzie się on stapiał czy też nie wyróżniał na tle innych elementów wyposażenia. Można chociażby pomalować grzejnik na kolor ten sam co ściana, lub otoczyć go obudową, która przepuszcza ciepło. Robi się ją albo z siatki, albo z drewnianych desek. Sposobności jest wiele. Jeżeli zamontujemy obudowę może spełniać ona równocześnie rolę półki na drobiazgi. Wszystko jest kwestią naszej pomysłowości. Rzecz jasna wnętrza szpecą także rozmaitego rodzaju nierówności ścian, czy odpryskujące elementy. Nowy blog o tym znajdziesz tu: przeczytaj to.

Aktualnie w sprzedaży oferuje się wiele specyfików służących maskowaniu tego rodzaju niedoróbek. Warto zapoznać się z wszelkimi możliwościami, by pozbyć się usterki jak najszybciej i minimalnym kosztem. Warto przeznaczyć czas tylko i wyłącznie na usunięcie szpecących elementów we wnętrzach, ponieważ ich pojawienie się może znacznie pogarszać ich stan.

Udało nam się przykuć Twoją myśl tym ciekawym opisem? Fantastycznie. W takim razie namawiamy – kliknij w link akcesoria do mebli kuchennych i przejdź do nowej witryny po detale.

Wówczas, nawet najbardziej trafna aranżacja nie spełni swojej roli i okaże się finalnie niewypałem. Zasłonięty grzejnik czy ukryte kable mogą znacząco polepszyć wygląd pomieszczenia, zwłaszcza gdy preferujemy wnętrza o minimalistycznym charakterze, gdzie wykorzystuje się tylko najważniejsze meble.

admin