Żarówki LED ar111 – doskonała forma oświetlenia ulicznego

Last modified date

Oświetlenie uliczne pełni bardzo istotną rolę w naszych czasach, albowiem oświetla całe miasta, drogi oraz ulice w momencie gdy zapada zmierzch. Z pewnością trudno wyobrazić sobie wyjście na wieczorny spacer gdy nie działałoby żadne oświetlenie uliczne. Do oświetlenia ulicznego wybierane są mocne żarówki, które dają stosowną ilość światła żeby oświetlić mrok, i także charakteryzują się wydajnością. Do takich żarówek należą między innymi żarówki led ar111.

żarówka

Autor: Thank you for visiting my page.
Źródło: http://www.flickr.com
Ten rodzaj żarówki charakteryzuje się świetnymi parametrami.

Jeżeli po przeczytaniu tego wpisu wciąż masz jakiekolwiek wątpliwości, to sprawdź dodatkowo to ważne omówienie (http://www.stefpolcleaning.pl/ozonowanie-wesola/) – są w tamtym miejscu zbliżone informacje.

Jest to wysokiej jakości żarówka, jaka została wykonana stabilnie oraz porządnie, dlatego nie wolno odmówić jej wysokiej jakości. Dodatkowo żarówki LED ar111 są w dzisiejszych czasach dostępne w istotnie atrakcyjnych, dogodnych cenach na rynku. Obfitą wartością tej żarówki jest to, że ma ona niezwykle sporą oszczędność energii – aż do 90 procent, ma również stałonapięciowy system zasilania diod, prócz tego wytwórca zadbał również o brak emisji IR oraz UV.

Barwa światła żarówki LED ar111 to między innymi światło białe ciepłe 2700K lub także inne typy światła, takie jak światło białe zimne lub też białe dzienne (w zależności od konkretnego typu), kąt światła wynosi 38 stopni, natomiast

żarówka

Autor: Gerald Grote
Źródło: http://www.flickr.com

żywotność owej żarówki to aż 30 tysięcy godzin! Do tego temperatura pracy tego modelu to od -20 do 40 stopni Celsjusza. Jest ona także odporna na rozliczne czynniki zewnętrzne, powinno się także dodać, że niezwykle szybko się nagrzewa, bo czas nagrzewania wynosi mniej aniżeli jedna sekunda.

Żarówki LED ar111 to jedne z lepszych żarówek na rynku, jakie idealnie sprawdzą się w charakterze oświetlenia ulicznego. Należałoby również wspomnieć, że aktualnie technologia LED nadzwyczaj dynamicznie się rozwija, dlatego żarówki wyprodukowane w technologii ledowej na pewno wolno zaliczyć do perfekcyjnych wynalazków naszych czasów. Cechuje je niezmiernie wiele pozytywów, o niektórych napomknęliśmy już trochę wcześniej, chociaż z pewnością żarówki ledowe posiadają jeszcze multum innych fenomenalnych cech i wartości.

admin