Wymyśl toaletę z Twoich snów, doświadcz odrobiny luksusu

Last modified date

Każdy człowiek czasem ma chęć na troszkę luksusu. Zaspokajamy ją na w rozmaity sposób. A to dzięki czekoladkom, a to jedwabnemu szalowi, albo modnej bluzeczce. Na pewno firmy perfumeryjne przodują w tym względzie.

łazienka

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass
Czasami jednak pragniemy luksusu i jednocześnie odpoczynku. I tu rozwiązaniem jest łazienka. Wszyscy którzy mogą sobie pozwolić na przeznaczenie dużego pomieszczenia na łazienkę, mogą spróbować „powrócić” do Starożytności (dokładniej Cesarstwa Rzymskiego). Spokojne, nie mam na myśli zbudowania łaźni. Przyznam jednak że ten pomysł wydaje się kuszący. Jednakże wystarczy szezlong, który to pozwoli nam po kąpieli (albo przed nią) troszkę wypocząć. Oczywiście wanna w tak urządzonym pomieszczeniu powinna być odpowiednio dobrana. Najlepiej gdyby umieszczona była na podporach wyglądających jak lwie nogi. Wanna jednakże to nie wszystko. Rzadko dziś możemy dysponować łaziebnym, który przynosiłby wiadra napełnione wodą z z pobliskiej rzeki.

Dzięki Bogu w obecnych czasach starczy założyć baterię wannową i zwolnieni jesteśmy z kłopotliwego zadania poszukiwania pracownika do noszenia kubłów wypełnionych wodą. Jednak nie zwalnia to nas z poświęcenia nieco uwagi przy zakupie nowej armatury. Rozwiązaniem dla zaradnych jest zakupienie zestawu baterii łazienkowych. Taki zestaw daje nam gwarancję, że wszystkie stylowe baterie wannowe i prysznicowe albo baterie umywalkowe będą w podobnym stylu i zazwyczaj zapłacimy mniej niż gdyby kupować te akcesoria oddzielnie. Teraz już pozostaje dodać tylko kilka akcentów jak na przykład świeczki czy dyskretny zapach kadzidła i za drzwiami naszej łazienki można poczuć się jak Konsul Świętego Cesarstwa Rzymskiego albo jego żona – sprawdź zestawy baterii do łazienki!

łazienka

Autor: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio

Na tego rodzaju wyprawy do przeszłości pozwolić sobie możemy jednak w niedzielę lub w święta. Na co dzień musimy być praktyczni. I tu na pomoc przychodzą nam baterie wannowo – prysznicowe, które od dawna już przestały być krzyżówką kranu z konewką. Aktualnie na rynku możemy kupić ogromną ilość
wyżej wymienionych baterii, w tym podświetlanych albo z opcją hydromasażu. Można nawet zakupić prysznic posiadający system nagłaśniający, co pozwoli słuchać nam ulubionego radia w trakcie porannej toalety.

Zapewne przyda Ci się kluczowa witryna (http://www.wphw.pl/bielizniarki-szynaka) z informacjami, które tyczą się zamieszczonego tu tematu. Nie czekaj zatem i wejdź w podany tu link.

Oto powiew dzisiejszego luksusu!

admin