Woski Kringle Candle – idealne do każdego typu wystroju.

Początki przedsiębiorstwa Kringle Candle datuje się na 2009 r. Linia zapachowych świeczek Kringle Candle łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Wyroby te powstały, by pasowały do każdego typu wnętrz. Aromat świec została stworzona we współpracy z wybitnymi perfumiarzami, którzy wybrali różnorodność autentycznych zapachów do świec Kringle. Białe świeczki pasują do każdego pomieszczenia. Palą się również idealnym, jasnym płomieniem, ponieważ wytwarza się je w 100% z naturalnego, pozyskiwanego w USA oleju parafinowego. To najlepiej spalający się wosk, który gwarantuje najjaśniej palące się świece.

wejdź tutaj

Autor: Zapachdomu.pl
Źródło: Zapachdomu.pl
Woski Kringle candle to nowość na polskim rynku, a jednocześnie produkt świetnie znany poza granicami – w USA czy UK. Od kilku lat wspaniale wpisują się w trend otaczania się naturalnymi aromatami.

Jeżeli chcesz poznać omawiane zagadnienie także pod innym kątem oraz szukasz analogicznych wiadomości, to więcej zobaczysz w treści (https://max-meble.pl/szafy-wnekowe/).

Są to przede wszystkim świece ekskluzywne, o aromatach do złudzenia przypominających te naturalne, o nieskazitelnie białych woskach i szklanych opakowaniach. Zapach unosi się w eterze jeszcze na długo po zgaszeniu świeczki. Świeczki Kringle produkuje się z parafiny i dodatków zapachowych.

Jeżeli chcesz odnaleźć rzeczywiście bardzo rzetelne źródło, zerknij na tekst (https://probudiament.pl/montaz-kotew-stalowych/), który został stworzony przez autentycznego profesjonalistę.

Świece z parafiny są o niebo lepsze dla naszego zdrowia, gdyż nie zawierają chemicznych dodatków, tak jak na przykład świece sojowe. Dodatkowo świecą się żywszym, nieskazitelnie czystym płomieniem.

Produkcja długo i czysto palących się świeczek aromatycznych jest po części sztuką i rzemiosłem. Każdy zapach świecy Kringle powstaje metodą prób i błędów. Wykwalifikowany zespół zatrudnionych osób wciąż ciężko pracuje stwarzając nowe, ekscytujące zapachy i dopracowuje je do perfekcji. Najbardziej kosztownym składnikiem każdej świecy aromatycznej jest olejek eteryczny. To mix naturalnie pozyskiwanych substancji, która zapewnia wyrobom specyficzny aromat. Sztuką jest taki dobór elementów zapachu, aby finalny produkt przypominał przyjemny aromat bogactwa kwiatów, owoców, ziół czy jedzenia.

Wyzwaniem naukowym natomiast jest zapewnienie tak samo mocnych doznań zapachowych, zarówno gdy świeca jest zgaszona, jak i wtedy kiedy się pali.

Marka Kringle to bogactwo oferty i wysoka jakość. Artystyczna świeżość, szklane opakowania świec Kringle pasują do każdego wystroju, czyniąc go gustownym. Nieważne, który aromat czy typ wosku wybierzesz. Wszystkie wykonane z dbałością o szczegóły i zaspokoją najbardziej wymagających konsumentów. Nie masz pomysłu na podarunek? – Kup świeczkę Kringle Candle!

admin