Wiosenna metamorfoza w mieszkaniu?Wiosną każde lokum może przejść metamorfozę

Last modified date

Powoli, dość powoli, ale na szczęście – przyjdzie wiosna! Co za tym idzie, rozpocznie się moment remontowy i niejedna osoba pomarzy coś zmienić w swoim domu! Napiszę Wam teraz, jak wyglądała najpiękniejsza metamorfoza mieszkania, którą widziałam.

wystrój mieszkania

Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiś czas temu, dokładnie rok odwiedziłam moich znajomych. Byli kupcami małej kawalerki w centrum Lublina. Mieszkanie było spore, ale niezwykle zniszczone – przez lata było podnajmowane żakom. Dletego właściciel nie wkładał w nie prawie żadnych pieniędzy, poza niezbędnymi reperacjami – gdy popsuła się uszczelka, albo nie działał piec. Pomyślcie – prezentowało się jak z lat 70! Moi znajomi potrzebowali więc zrobić generalny remont.

Idealnie im ta sprawa wyszła. Ściany okleili regipsami, pomalowali na jasny, kremowy odcień.

Nie ma co czekać, takie rzadkie okazje należy koniecznie wykorzystać, więc nie czekaj i zwyczajnie sprawdź kompletną ofertę (https://elektryczne.eu/szyny-sufitowe/).

Podłogę wykończyli pięknym parkietem w sosnowym odcieniu. Przestrzeń, która wcześniej wydawała się szarą norą, obecnie jest bardzo jaśniutkim i przestronnym pomieszczeniem. Mimo tego, że meble które są w pomieszczeniach są ciemne! Łazienkę zaaranżowano w dwóch kolorach – fioletowym i beżowym.

Wygląda niezwykle ładnie i pomimo skromnego metrażu mieści w sobie wszystko, co potrzebne – prysznic, umywalkę, sedes i pralkę. Zmieścili w niej nawet niewielką zamykaną półkę na drobiazgi. Dzięki wielkiemu lustru wmontowanemu miedzy płytki jest ona bardzo spora.
Koleżanka, która jest właścicielką mieszkania stwierdziła, że inspiracji głównie poszukiwała w sieci. Sama pomyślałam, że trzeba coś odnaleźć, i zaczęłam surfować po sieci. Zerknijcie tu:

admin