Wielofunkcyjna karta zwana kartą przetrwania – co to takiego i kiedy może okazać się niezastąpiona?

Last modified date

Taka karta to niezwykle praktyczny przedmiot w formie płytki wykonanej z nierdzewnego materiału. Posiada ponad dziesięć zastosowań i naprawdę może przydać się w wielu awaryjnych chwilach! Dzięki niewielkim rozmiarom możemy ją schować nawet w portfelu!

karta przetrwania Ninja Card

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/

Jak sama nazwa podkreśla jest to gadżet, który może przydać się w wielu sytuacjach. Najczęściej przydaje się podczas wypadu w góry, ale i dalekiej podróży, kiedy zwyczajnie nie mamy możliwości zabrania ze sobą wszystkiego, co może być potrzebne.

Chciałbyś przeczytać coś równie użytecznego? Ekstra, ta strona (https://www.mikolaje.pl/firma/) na pewno okaże się dla Ciebie pożyteczna, ponieważ znajdziesz tam wiele podobnych danych.

Karta przetrwania to doskonałe narzędzie dla wielbicieli survivalu, bowiem jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie ma szereg istotnych funkcji. Do najczęściej stosowanych należą: otwieracz do puszek, otwieracz do butelek, nożyk do obierania, przecinania lin i pasów, śrubokręt, klucze do różnej wielkości śrubek, piła i skrobaczka, element dzięki któremu możemy wyznaczyć kierunek w jakim powinniśmy podążać. W zaledwie kilkucentymetrowej karcie, która może być bez problemu noszona w portfelu w miejscu karty kredytowej, znajdują się niemal wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia w formie zminiaturyzowanej! Jak widać, funkcje wielofunkcyjnej karty przetrwania są liczne! Praktyczny pokrowiec oferowany w komplecie oraz dziurkę do zawieszenia np. na breloku do kluczy lub sznurku, znacznie ułatwią przechowywanie karty.

ninja card

Autor: kara

Do czego jeszcze może przydać się wielofunkcyjna karta przetrwania (karta przetrwania -kup teraz!)? Pomaga w banalnych sytuacjach, takich jak: otwarcie butelki z napojem, wkręcanie śrubek, temperowanie ołówka, obieranie owoców, ale również w momentach naprawdę ekstremalnych, przykładowo gdy będziemy świadkami wypadku i koniecznie jest przecięcie pasów bezpieczeństwa, by udzielić pomocy rannym, lub gdy zdarzy nam się awaria pojazdu.

Jak widać karta przetrwania ma wiele zalet i może nawet ocalić życie! Nigdy nie wiemy co nas spotka i kiedy karta przetrwania okaże się ostatnią deską ratunku. Karta przetrwania to także ciekawy upominek na dzień chłopca i inne okazje! Maksymalne wykorzystanie miejsca i różnorodne możliwości zastosowania karty, na pewno zostaną docenione przez wiele osób, które nie tylko są fanatykami survivalu i hardcorowych przygód, ale też cenią sobie komfort na co dzień. Poza tym wielofunkcyjna karta przetrwania jest tania i łatwo dostępna – możemy ją dostać w wielu sklepach militarnych i w internecie.

–> zobacz opinie

admin