W łazience każdej przedstawicielki płci pięknej powinna znaleźć się suszarka — istotne by posiadała też wydzielone dla siebie miejsce

Suszarka nie zawsze może znajdować się na półce. Warto pomyśleć więc nad nabyciem właściwego uchwytu.
łazienki w polskich domach są dość niewielkie.

akcesoria łazienkowe

Autor: Bathco
Źródło: Bathco

dekoracje stołu

Autor: Vittore Comforto
Źródło: Vittore Comforto
Przez to najczęściej nie można sobie pozwolić na to, by wnosić tam duże szafki na nasze kosmetyki, suszarki, lokówki i inne urządzenia, które są potrzebne niejednej kobiecie, by prezentować się zniewalająco każdego dnia i na wyjątkowe okazje. Zapewne każda kobieta posiada suszarkę. Jednakże nie powinniśmy jej trzymać byle gdzie. Ciągłe zawijania kabla może po jakimś czasie doprowadzić do jego pękania. Na dodatek suszarka ma kontakt z prądem. Z tego powodu nie może także leżeć na mokrym podłożu. Mogłoby się to skończyć tragicznie, jeśli poraziłby nas prąd. Dlatego tak popularne obecnie stały się uchwyty na suszarkę. Powinny one być zrobione z tworzywa, które nie będzie łapać żadna rdza. Najlepszym planem będzie zakup uchwytu, który będzie stalowy. Dzięki uchwytowi suszarka będzie miała swe stałe miejsce w łazience oraz będzie nam łatwiej utrzymać porządek. Uchwyty są przytwierdzane do ściany przy pomocy śrub albo przyssawek.

Masz ochotę wiedzieć więcej z tego ciekawego tematu? Więc świetnie trafiłeś. Po prostu idź dalej i przenieś się do nowej witryny.

Ważne, by uchwyt miał także specjalny haczyk, przy pomocy którego będziemy mogli zawiesić kabel od suszarki. Wtedy sprawa będzie prezentowała się już elegancko.

Nie zapominajmy, aby kupować produkt, który ma gwarancję i odpowiednie certyfikaty. Może się to okazać bardzo istotne, szczególnie że suszarka jest przecież na prąd, a my nie chcemy zostać porażeni.

admin