W jaki sposób zrobić sypialnię w klimacie glamour?

Last modified date

Wykonanie pokoju sypialni nigdy nie była tak prosta. Zwolennicy klimatycznych mebli, blichtru i mocnych kolorów będą ukontentowani! Styl glamour to nie tylko wybór fioletów i różów, można ożywić wygląd pomieszczenia kolorami bardziej intensywnymi, ale pamiętajmy o umiarze. Można wstawić do pokoju np. czarne łóżko, z metalowymi poręczami oraz czarne dodatki.

sypialnia, mieszkanie
Od czego trzeba zacząć? Po pierwsze: pościel, narzuty i zasłony. Ze złotą nitką są niesamowicie pasujące. Pościel (sprawdź także tekstylia domowe) atłasowa lub satynowa w kolorze szarym, kości słoniowej albo we powiedzianym różu i fiolecie. Złote elementy również nie będą problemem. Dzięki doborowemu sąsiedztwu takiej kolorystki w naszej sypialni dominować będzie delikatność oraz kokieteryjność. Po drugie: wykończenie ścian.

Tak, tak. Podobno odeszła do lamusa, jednak w tym przypadku z barokowymi wzorami zawsze będzie elementem wyglądu glamour. Nadaje szyku i charakteru naszej sypialni. Dla jednych jest to kicz, dla innych stylu i indywidualności. Ostatnie: dobór światła. Na przykład srebrne, czy ciemne błyszczące lampy. Im więcej bogactwa, tym lepiej. Na tle bardziej klasycznych barw, będą najlepszym akcentem całości aranżacji. Jeśli lubicie wiele światła warto postawić do sypialni lustro.

stylowa i elegancka sypialnia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Najczęściej dekoratorzy wnętrz umieszczają je nad łóżkiem, ale można także postawić je tak, aby nie stanowiło to przede wszystkim przedmiot dekoracyjny, ale także praktyczny.

Elegancja i zmysłowość – to cechy odróżniające aranżację w klimacie glamour. Potrzebujesz ciekawych pomysłów? Może chcesz wykonać sypialnię w stylu romantycznym? Zajrzyj na: lovingit.pl/blog/11-inspirujacych-pomyslow-na-sypialnie-w-stylu-glamour-2/

admin