Myślisz nad tym jak urządzić mieszkanie? Być może chcesz zamieszkać w mieszkaniu takim, jakie widać w popularnych filmach z USA? Amerykańskie umeblowanie jest również dla Ciebie. Odpowiednie meble i materiały kupisz również w polskich sklepach. Już niebawem Twój dom może wyglądać dokładnie tak, jak mieszkania Twoich ukochanych bohaterów z filmu. Umożliwi to styl nowojorski. W jaki sposób urządzić mieszkanie po nowojorsku?

Salon w stylu nowojorskim

Autor: www.stylemepretty.com/
Źródło: www.stylemepretty.com/
Bardzo ważna w aranżacjach pochodzących z Nowego Jorku jest prostota. Aranżacje tego rodzaju lubią minimalizm. To dobrze, bo takie domy prezentują się tez bardzo nowocześnie. Styl minimalistyczny ma także tę mocną stronę, że nigdy nie wyjdzie z mody.

Możesz liczyć na to, że Twoje lokum nadal będzie sprawiać wrażenie modnego – choćby po wielu latach. W tym samym czasie minimalistyczne mieszkanie może być bardzo funkcjonalne. Nie znajdziesz tu wielkiego bujnych dekoracji. Tradycyjne meble są dużo bardziej na miejscu. Kompozycje robią wrażenie właściwie zorganizowanych i symetrycznych. Wystrój nowojorski jest również prosto zmienić, gdy sprawisz sobie nowy element aranżacji albo będziesz mieć chęć na poprzestawianie mebli. Kształty mebli (zobacz stylowymebel) są nieskomplikowane i pasują do siebie w wielu ustawieniach.

Ważnym elementem stylu new york jest stolarka, czyli drewniane obudowy drzwi i okien. Muszą być wysokiej jakości. Mają ważne miejsce w aranżacji. Dobrze jest postawić także na wysoką jakość obić mebli. Tapicerki powinny być ze wzorami.

Nie czekaj, tylko poczytaj szczegóły (https://apdmarket.pl/) na omawiany wątek – informacje będą z pewnością niezwykle interesujące, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Jednak stawiaj głównie na mocne i nieskomplikowane wzory. Wzornictwo w stylu nowojorskim jest geometryczne.

Pod względem kolorystyki w stylu new york sprawdzą się barwy ogólnie właściwe dla minimalizmu. Minimalizm lubi beże oraz biel. Bardziej wyraziste kolory też się sprawdzą, ale wówczas warto postawić na odcienie jednego koloru.

admin