W jaki sposób wybrać najlepszy i najseksowniejszy biustonosz? Które kwestie są najważniejsze? O jakich rzeczach wiedzieć?

Last modified date

Aby seksowna bielizna dobrze spełnia swoją rolę, czyli zapewniała piękny wygląd i wygodę noszenia, należy dobrze dopasować jej rozmiar i rodzaj. We właściwym dopasowaniu biustonosza z pewnością pomocna okaże się tabela z rozmiarami.

By z niej skorzystać należy na początek ciasno zmierzyć obwód pod biustem, zaś następnie luźniej w biuście. Sprawdzając te oba wymiary z tabelą będziemy w stanie bez problemu stwierdzić, w jakim rozmiarze stanik będzie najlepszy.

kobieta w seksownej bieliźnie

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com

Jednocześnie warto pamiętać, aby kupować staniki o minimalnie zaniżonym obwodzie, gdyż bielizna rozciąga się trochę podczas noszenia. Na pewno nie można kupować zbyt małej miseczki, może ona bowiem obciskać albo spłaszczać biust. () Na rozmiar miseczki wpływa także wielkość drutu, który jest pod nią wstawiony. Rozmiar w obwodzie może zmieniać się w zależności od elastyczności użytych materiałów.

Wybór staników jest tak naprawdę niesamowicie duży.

Czy jesteś zdania opisywany temat jest niesamowicie ciekawy? Jeśli tak sądzisz, to kliknij na pełen tekst (https://www.msedu.pl/) – tam znajdziesz nie mniej intrygujące dane.

Jednym z rodzajów jest push-up. To biustonosz o usztywnionej miseczce, która ma wkładkę, można ją wyjąć. Stanik tego rodzaju jest pomocny by osiągnąć efekt idealnego biustu oraz wspaniałego, seksownego dekoltu. Możliwa do wyjęcia wkładka dodaje piersiom objętości, natomiast starannie oraz z wielką starannością zaprojektowana sztywna miska będzie dbała o ich piękny kształt. () Jest to doskonały wybór pod przylegającą do ciała, wydekoltowaną kreację. Kolejny typ to miękki biustonosz, który daje naturalny efekt. Nie posiada usztywnień oraz wkładek, zaś idealną linie zachowuje dzięki drutom, jakie są wszywane pod miskami.

Czasami zdarza się, że wybierając miękki biustonosz powinniśmy dobrać miseczkę mniejszą aniżeli przy staniku push-up. Jeżeli mamy wątpliwości, powinniśmy spytać się o to w sklepie, w jakim kupujemy produkt. Tyle na temat biustonoszy, jednak jeśli chcielibyśmy osiągnąć zupełnie rewelacyjny efekt dobrze jest pamiętać o dodatkowych częściach stroju, jak seksowne majtki czy pasy do pończoch. Wtedy na pewno poczujemy się bardzo kobieco i seksownie. Podobnie jednakże, jak w przypadku staników, należy wybierać je w taki sposób żeby pokazywały nasze walory, i były wygodne. W tej kwestii nie ma co męczyć się z niewygodną bielizną, wszak jest to część ubioru, jaką nosimy w ciągu całego dnia.

admin