W jaki sposób urządzić niedużą alkowę?

Sypialnia to miejsce szczególnie ważne na mapie naszego mieszkania. Wnętrze łączące się z relaksem powinno przede wszystkim zapewniać nam zdrowy sen.
By sypialnia spełniała swą funkcję musi być właściwie umeblowana.

Ściana z obrazem

Autor: katsrcool (Kool Cats Photography)
Źródło: http://www.flickr.com
W malutkim domu czy małym pokoju trudno jest stworzyć aranżację nie wyłącznie funkcjonalną, ale również oryginalną – zobacz elegancką poduszkę dekoracyjną. Jak sprawić żeby nieduża sypialnia stała się schronieniem oraz eleganckim wnętrzem równocześnie? Być może starczą eleganckie poduszki dekoracyjne?
Zegar ścienny Flow oraz lampa sufitowa Lampadina 7

Autor: Kare Design
Źródło: Kare Design
Aranżując wnętrze małej sypialni należy pamiętać, że liczy się każdy centymetr a także optymalnie wykorzystać powierzchnię. Wskazane jest również skorzystać z paru trików, które pozwolą nam wizualnie powiększyć powierzchnię sypialni oraz sprawić by nabrała stylu.

Interesujący artykuł, nie sądzisz? Jeśli więc masz chęć przeczytać podobny materiał, sprawdź koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy, to też będzie w Twoim.

Jeżeli dysponujemy wysokim sufitem i mieszkamy w starej kamienicy możemy pozwolić sobie na antresolę, która przyzwoli oszczędzić miejsce oraz umożliwi wkomponowanie biurka albo szafy. Niewielkie mieszkanko w bloku powinniśmy umeblować tak, ażeby powiązać komfort z funkcjonalnością. Sypialnia niezwykle często spełnia funkcję również garderoby. Szafy albo szafki, które pokrywają jak też są wbudowane w ściany, zawierają przydatne miejsce na drobnostki a także odzienia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu pozbywamy się nadmiaru rzeczy z otoczenia, zbytecznego bezładu, a dzięki zwierciadłom, które mogą być umieszczone na przodach szafy, dodamy sypialni centymetrów, zaś poduszki w kwiaty spowodują, że wnętrze będzie nadzwyczaj przytulne – zobacz poduszkę w kwiaty.

admin