W jaki sposób urządzić malutką sypialnię? Przeczytaj więcej na stronie!

Last modified date

Mała sypialnia – to wyzwanie dla architektów wnętrz. Nie jest to prosta sprawa, bo trzeba wynaleźć miejsce minimalnie dla wielkiego, dwuosobowego łóżka i szafeczek nocnych.

Najpiękniejsze sypialnie, jakie znalazłam były w pastelowych barwach – błękitach, żółciach, różach i zieleniach. Najciekawsze były jednak pomysły, które zahaczały o trochę bardziej intensywne kolory – bordowy, ciemny róż. Na takie, bardzo oryginalne aranżacje najczęściej

łóżko z dodatkami

Autor: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com

decydowały się kobiety pewne siebie, które nie boją się przegrywać, wiedzą czego chcą od życia.

Jeśli nie do końca jednak wiesz, w jakim klimacie chciałabyś mieć urządzoną swoją sypialnię, polecamy szukać inspiracji w fachowej prasie. Jest sporo gazet wnętrzarskich, niektóre mają numery specjalne o konkretnym pomieszczeniu.

Żeby odnaleźć nadzwyczajne treści w sieci, to na początku kliknij w odsyłacz znajdujący się tu i przejdź dalej (https://woodfloors.pl/montaz-podlog-wroclaw-panele-laminowane-winylowe/) – zapewne nie pożałujesz.

Możesz również spytać się o radę zaprzyjaźnionego architekta wnętrz. Czasami w lokalu meblowym można również znaleźć gotowy koncept, pełną aranżację. Wtedy pstrykasz kilka zdjęć i przenosisz do swojego pokoju – .

W przypadku urządzania malutkiej sypialni powinniśmy ograniczyć ilość gadżetów. Wprowadzą one niepotrzebny chaos do wnętrza, a w tym wnętrzu powinniśmy wypoczywać. Jeśli już chcemy by wykończenie było trendy, polecamy postawić na nieco bardziej ciekawszy pled albo kapę na łóżko w mocnych barwach.

Jest jeszcze opcja na przełamanie monotonii pastelowego wnętrza kilkoma zagłówkami w mocnych kolorach – z tego źródła.
Podstawowa kwestia pozostaje jednak identyczna – musimy tak urządzić pomieszczenie, by móc się w niej wyciszyć i zrelaksować po trudnym dniu. Przecież jest to pomieszczenie przeznaczone do snu, w samotności bądź we dwoje.

admin