Last modified date

Lubisz jaśki? Tak?! Świetnie zatem trafiłeś! Dzisiaj napiszemy o tym, jak udekorować mieszkanie poduszkami. Jak się okazuje może być to najlepszy pomysł na ozdobienie salonu.

Oryginalne poduszki

Autor: home&you
Źródło: Home&you
Drobiazgi tak naprawdę tworzą wygląd domu. Wszyscy o tym wiedzą – wstawienie samych mebli nie zrobi pełniej aranżacji pokoju. Idealnym pomysłem jest dekoracja mieszkania poduszkami. Mogą mieć one styl tylko dekoracyjny, jak również wypełniać jakieś funkcje w pokoju. Np. w kuchni możemy je położyć na ławce przy stole, stworzą wygodne miejsce siedzenia, tak samo jak w jadalni, położone na krzesłach przy stole. Przepadam za wszelkiej maści poduszeczkami, małymi lub większymi, które układa się na wersalce, albo łóżku.

Kilka ciekawych i praktycznych koncepcji przeczytałam na blogu Lovingit: . Kiedy zdecydujemy się już w jakim miejscu i charakterze mają być jaśki zaplanowane, należy dobrze przemyśleć ich krój.

Jeśli marzymy by wszystkie miały identyczne obszycie, ale nie mamy możliwości zakupu takiej ilości jaśków, zaplanujmy kupno idealnej ilości płótna w sklepie. Szukamy wtedy ładny kolor i wzór, a uszyciem zajmiemy się sami, albo zlecimy tą czynność krawcowej.

Każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu może mieć dekorację z poduszek. Także korytarz! Jedną z takich bardziej płaskich można przybić do dykty, a do niej przymocować kilka haczyków.

Kliknij na odnośnik kasetony Kraków, on przedstawi Ci temat, który Cię właśnie zaintrygował. Zobacz tekst, zawierający ciekawe dane.

W ten sposób zrobisz totalnie oryginalny wieszak na płaszcze. Pomyśl o tym, aby deska, lub dykta którą wykorzystasz była dość gruba i mocna. W innym przypadku taka dekoracja nie będzie długo służył.

admin