W jaki sposób udekorować mieszkanie na Boże Narodzenie? Zobacz nasze najnowsze koncepcje!

Last modified date

Nadchodzi święta! Już teraz trzeba pomyśleć o tym, jak ozdobimy nasze mieszkanie. Powinno być ono bogate w świąteczne dekoracje – bordowe kokardy, piernikowe ciasteczka, kolorowe bombki choinkowe. Poniżej podpowiadamy jak oryginalnie i klimatycznie ozdobić dom w okresie bożonarodzeniowym.

Aniołek na choinkę

Autor: makelessnoise
Źródło: http://www.flickr.com
Moje mieszkanko w tym okresie pachnie najczęściej cynamonem i aromatyczną przyprawą piernikową. To takie moje świąteczne inspiracje. Wszystko za sprawą świeczek zapachowych, które uwielbiam palić podczas grudnia i stycznia. W tym roku, chciałam do gotowych, sklepowych ozdób wybrać coś samodzielnie zrobionego. Co miałam zazwyczaj? Zawsze podwieszałam na drzwiach gałąź z choinki, na której wieszałam kilka bombek i wielka bordowa kokarda. W pokoju dziennym do górnej lampy przyczepiałam jemiołę, która miała przynieść dobrobyt, a na lodówce doczepiałam kilka świątecznych magnesów. Mieszkam sama, więc nie kupuję choinki – radość z jego zdobienia przypada zazwyczaj dzieciom. Na blogu internetowym znalazłam bardzo fajny koncept na świąteczne dekoracje mieszkania – świąteczne dekoracje mieszkania na Dokładniej – samodzielnie zrobioną z deseczek gwiazdkę ścienną.

Kupiłam do jej ubrania krótki zestaw światełek choinkowych. Wybrałam te w kolorze błękitu. Zrobiłam ją sama – przybiłam na ścianę. Wygląda bardzo interesująco, raduje oczko. Przepis na jej zrobienie odnalazłam tu: . Ponadto wykonałam parę aniołów z kredowego papieru, które udekorowałam srebrnym brokatem. Postawiłam je na parapecie, a ich spody trochę dociążyłam jasną modeliną.

Istotne jest to, że informacje, które posiada ta strona, Cię olśniły. Kliknij zatem na poniższy i przeczytaj na stronie (https://florydabankietowa.pl/) omawiane wątki.

W markecie nabyłam ponadto kilkanaście małych świeczek, które dałam pomiędzy aniołkami. Pięknie prezentują się, jak je zapalam. Nadają bardzo romantyczny klimat.

admin