W jaki sposób przeprowadzić urządzanie korytarz? Najfajniejsze pomysły na urządzenie korytarza!

Last modified date

Jedna z najcięższych i bardziej trudnych w ustawieniu przestrzeni w domach, które wynajmujemy to korytarz. Przez sporą liczbę drzwi jest on zwyczajowo bardzo trudny w meblowaniu.

Trudność sprawia to, że powinien być on ciągiem komunikacyjnym, łączącym wszystkie pomieszczenia domu.

przedpokój w mieszkaniu

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

Wyposażenie przedpokoju stanowi duże wyzwanie, bo mamy w nim pomieścić jakiś konkretny mebel w którym przechowamy wierzchnie płaszcze, do tego szafkę na buty i stojak na parasolki. Trzeba także odpowiednio dobrać materiały wykończeniowe, bo podłoga czy ściany są szczególnie narażone na działanie brudu. Tworzywa muszą zatem być łatwe do oczyszczenia i pielęgnacji – . W przypadku, jeśli jedna ze ścian jest pełna, warto zaplanować na niej dużą szafę, która zmieści nam wszelkie potrzebne rzeczy. Włożymy do niej zarówno wierzchnie odzienie, jak ubrania, które zakładamy w mieszkaniu. W ten sposób odpadnie nam problem przechowywania ciuchów w sypialni. Odzyskamy też przestrzeń w pomieszczeniach. Na podłogę optymalnie wybierzmy jakieś ładne, estetyczne płytki, które miały chropowatą powierzchnię. Nie będą wypadkowe, i nie będzie na nich szybko widać brudu, czy brudu. Ściany można również po części części do wózków widłowych jungheinrich wyłożyć kafelkami.

Jeśli jednak będziemy je malować, szukamy, co można wybrać. Wtedy z łatwością wyczyścimy wszelkie powstałe plamy.

Jeżeli fascynuje Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę, która przedstawia analogiczne wątki, także będą zapewne interesujące.

Można także postawić w tym wnętrzu niewielką szafkę na buty, lub komodę z szufladami. Ten drugi mebel będzie doskonały do przechowywania czapek, szalików i innych drobiazgów. Ciekawe pomysły przedpokoju znalazłam na stronie – pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc.

admin