W jaki sposób musimy ozdobić nasze mieszkanie?

Na święta w moim domu jest żywa, cięta choinka. Cudowny zapach drzewka i lasu niesie się po całym domu. Co roku także tata musi obciąć kilka gałęzi z doły, które nie są w nim przydatne w zamontowaniu drzewka. Robimy wtedy świąteczne zdobienia z gałązek.

Oryginalne dekoracje do aranżacji wnętrz

Autor: home&you
Źródło: home&you

Te dolne gałązki są dla nas super sprawą do relaksu i odłączenia od gotowania. Tworzymy z nich najczęściej małe stroiki, mamy w pokojach znajdujących się w naszym domu (więcej treści na ten temat). Jest to moment doskonałej zabawy i integracji całej rodziny. Do stworzenia stroików trzeba wszelkiego rodzaju ozdoby choinkowe, ponadto przydadzą się słodkie cukierki, pierniczki – słowem – wszystko, co uważasz za stosowne. Krępuje cię jedynie twoja własna wyobraźnia.

Najbardziej lubię świąteczne ozdoby z gałązek to wieńce na drzwi wejściowe do domu i maleńkie wianuszki wieszane na krzesłach w salonie w moim rodzinnym domu. Znalazłam taki pomysł, że są one również na drzwiach wejściowych do pokoi.

Kliknij tutaj, sprawdź ofertę oświetlenie salonu naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo niskie ceny, więc nie będziesz żałować!

Jesienią zawsze znajdujemy, które następnie suszymy na strychu. Następnie wykańczamy je złotą, albo srebrną farbą i stosujemy do ozdobienia stołu, choinki i stoików.

Dywany w stylu vintage

Autor: Dywilan
Źródło: Dywilan

Jeśli poszukujesz sposobu na wykonanie ozdób do domu polecam wejść na stronę tam sporo bożonarodzeniowych inspiracji. Pomysł na fantazyjną gałązkę z wierzby zapożyczę do domu.

admin