W jaki sposób musimy ozdobić nasze mieszkanie?

Last modified date

Na święta w moim domu jest żywa, cięta choinka. Cudowny zapach drzewka i lasu niesie się po całym domu. Co roku także tata musi obciąć kilka gałęzi z doły, które nie są w nim przydatne w zamontowaniu drzewka. Robimy wtedy świąteczne zdobienia z gałązek.

Oryginalne dekoracje do aranżacji wnętrz

Autor: home&you
Źródło: home&you

Te dolne gałązki są dla nas super sprawą do relaksu i odłączenia od gotowania. Tworzymy z nich najczęściej małe stroiki, mamy w pokojach znajdujących się w naszym domu (więcej treści na ten temat). Jest to moment doskonałej zabawy i integracji całej rodziny. Do stworzenia stroików trzeba wszelkiego rodzaju ozdoby choinkowe, ponadto przydadzą się słodkie cukierki, pierniczki – słowem – wszystko, co uważasz za stosowne. Krępuje cię jedynie twoja własna wyobraźnia.

Najbardziej lubię świąteczne ozdoby z gałązek to wieńce na drzwi wejściowe do domu i maleńkie wianuszki wieszane na krzesłach w salonie w moim rodzinnym domu. Znalazłam taki pomysł, że są one również na drzwiach wejściowych do pokoi.sprawdź ofertę oświetlenie salonu oświetlenie salonuJesienią zawsze znajdujemy, które następnie suszymy na strychu. Następnie wykańczamy je złotą, albo srebrną farbą i stosujemy do ozdobienia stołu, choinki i stoików.

Dywany w stylu vintage

Autor: Dywilan
Źródło: Dywilan

Jeśli poszukujesz sposobu na wykonanie ozdób do domu polecam wejść na stronę tam sporo bożonarodzeniowych inspiracji. Pomysł na fantazyjną gałązkę z wierzby zapożyczę do domu.

admin