W jaki sposób interesująco i jednocześnie modnie zaaranżować wnętrze przedpokoju albo korytarzyka

Przedpokój albo korytarz łączący drzwi frontowe z pokojami i pozostałymi pomieszczeniami staje się wizytówką całego mieszkania – do tych wniosków dochodzimy zazwyczaj dopiero wtedy, kiedy odwiedzamy znajomych w ich dopiero co odremontowanym lokalu mieszkalnym, gdyż we własnym M3 oczywiście jesteśmy o wiele mniej spostrzegawczy. Chociaż gości przeważnie wprowadzamy do salonu albo kuchni, to jednak pierwsze, a równocześnie najważniejsze wrażenie na młodszych braciach bądź znajomych robi pomieszczenie, które zobaczą w pierwszej kolejności.

przedpokój

Autor: spinster cardigan
Źródło: http://www.flickr.com
Stąd przedpokój powinno się umeblować nie gorzej niż inne pokoje. Przedpokój czy korytarz to pomieszczenia w miarę łatwe do umeblowania, szczególnie gdy mieszka się w wieżowcu. W większości przypadków właściciele stawiają tu wieszaki na okrycia wierzchnie, stojaki na parasole, szafki na obuwie. Już w ubiegłym stuleciu do przedpokoi i korytarzyków zamawiano tzw.

Czujesz, że masz wątpliwości? (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/oferta/banery-reklamowe/) Zatem pragniemy poinformować Cię, że w każdej chwili można do nas pisać. Z przyjemnością zareagujemy na każdą opinię.

garderoby, czyli sprzęty, które są, by tak rzec, wielofunkcyjne, ponieważ można w nich gromadzić wszystkie rodzaje odzieży, a dodatkowo sporo modeli ma też wbudowane lustro – http://wezglowia.pl/produkty/sciany-pikowane.html. Obecnie garderoby w dalszym ciągu są sprzedawane, zatem warto przemyśleć ich zakup. Na szczęście hurtownie są doskonale wyposażone, a jeśli ktoś ma duże kłopoty z wyborem modelu, ten być może zdecyduje się na garderobę w stylu vintage bądź prowansalskim – takie niebanalne sprzęty od razu przykują wzrok przybyłych.

ciekawa aranżacja wnętrza

Autor: Bethesda Apts
Źródło: http://www.flickr.com
Natomiast ci, którzy posiadają małe mieszkanie w wieżowcu nie zawsze zechcą zamówić do przedpokoju chociażby najmniejszy mebel. Wtedy można zupełnie zrezygnować z zakupu sprzętów, a zaoszczędzone środki wydać na odnowienie ścian lub podłogi. W latach 80 ubiegłego stulecia modne były boazerie, a obecnie także nie warto ograniczać się do kupna kilku puszek farby. W zamian można rozejrzeć się za panelami. Te z drewna w dalszym ciągu cieszą się popularnością, lecz można również dostać panele ścienne tapicerowane i te wyprodukowane z PCV. Nietuzinkowo wyglądają też dekoracyjne kafle, np. imitujące klinkier. Aby zachować zasadę złotego środka można panele albo boazerię umieścić zaledwie na jednej ścianie – wówczas mamy pewność, że nasz korytarzyk nie będzie przywodził na myśl wystaw w hipermarketach budowlanych. Podłogę najsensowniej wyłożyć terakotą – mozaikę o dużo trudniej utrzymać w czystości i chronić przed śniegiem wnoszonym z dworu. A jeśli już zamówiliśmy panele ścienne tapicerowane, to warto zainwestować w mały dywan, aby nasza bardzo praktyczna podłoga dobrze skomponowała się ze ścianami.

admin