W aranżacji wnętrz coraz nagminniej wykorzystuje się zestawienie drzewa i białej farby

Last modified date

Architektura wnętrz jest dyscypliną wyjątkowo rozległą i rozwijającą się wraz z nowymi trendami, które raz za razem się przekształcają. Każdy szczegół ma tu znaczenie i wpływa na całokształt aranżacji. Coraz częściej w wielu domach można zauważyć urządzenie w konkretnym stylu, który wyraża w jakiś sposób usposobienie domowników.

krzesła

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Często też sięga się po wskazówki specjalistów w obszarze aranżacji, ponieważ zależy nam na skonstruowaniu pięknych, przyjemnych wnętrz, w jakich da się spędzać dużo czasu z rodziną i znajomymi. Pragnąc wobec tego odświeżyć w jakiś sposób pomieszczenia dobrze jest poszukać inspiracji w sieci i w własnym otoczeniu.

Dzisiaj w wystroju wnętrz niesłychanie lubiany jest styl skandynawski, który swoją prostotą i delikatną surowością zyskuje rzesze sympatyków. Szczególnie zachwyca nadzwyczaj interesującym połączeniem drewna z białą farbą (dowiedz się więcej). Bez wątpienia ten zestaw jest jego znakiem rozpoznawczym. Ogromnym plusem wszelkiego typu skandynawskich elementów wystroju jest to, że można zrobić je indywidualnie. Wystarczy przykładowo drewniany pieniek, kawałek skórki futerkowej i taśma, by zmajstrować przyciągające krzesełko.

Gdy omawiany wpis zostanie przez Ciebie przeanalizowany, kliknij także na inny polecany serwis, który posiada podobnie absorbujące treści.

Za to zastępując skórę szklanym blatem, który da się przykleić, otrzymamy nieduży stoliczek. Dużą popularnością cieszy się także stolik z palet, który podobnie jest łatwy w skonstruowaniu. Zależnie od preferencji wolno niedbale pomalować go białą farbą, przykręcić kółka, na których będzie stał, bądź położyć szklany blat, aby był bardziej przydatny.

meble

Autor: Judi Cox
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością wpisuje się on w skandynawski styl i świetnie prezentuje się z prostym, lekko surowym wnętrzem. Bardzo duży plus, jaki ma stolik z palet to jego koszt (). Wykonując go na własną rękę z budulców dostępnych w mieszkaniu osiągniemy unikalny efekt, za niewielkie pieniądze. Poza tym, fakt, że skonstruowaliśmy go osobiście cieszy najbardziej.

Dobrze jest poszukiwać inspiracji do tworzenia atrakcyjnych dodatków do własnego mieszkania. W tym przypadku sieć na pewno jest skarbnicą ładnych zdjęć, które natychmiast stają się natchnieniem do pracy.

admin