Posiadasz duszę romantyczki, lubisz drobiazgi z koronkami i w pastelowych odcieniach? Może musisz zastanowić się nad tym, by urządzić sobie dom w stylu vintage? Choć sama raczej przepadam za lokalami pełnymi intensywnych kolorów, wystrój w stylu vintage uważam za totalnie fajną propozycję aranżacji mieszkania.

vintage

Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com

Vintage to niepowtarzalny styl sielskiej, małomiasteczkowej atmosfery. Atutem tego rodzaju ozdoby jest m.in. to, że nie wszystko w przestrzeni w nim zrobionej nie muszą być w tym samym klimacie. Najpotymalniej, by posiadały one delikatną pastelową barwę.

Szukasz dodatkowych materiałów na opisywany tutaj temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź dalej hurtownia papiernicza a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

Do pokoju w klimacie vintage idealnie pasują waniliowe ściany – są delikatne, nie stwarzają problemu i dodamy do nich również jakieś stylowe i eleganckie przedmioty.

Klimat całości przypomina mi pokój małej dziewczynki.

Zajrzyj na naszą kolejną stronę, na której odkryjesz porywający kompleksowy raport (http://www.takaposciel.pl/posciel-3d-220×200) na powyższy temat. Oczekują na Ciebie ekstra informacje.

W salonach wnętrzarskich, także tych w Internecie znajdziemy dużo gadżetów i bibelotów, które stworzą taki klimat w pokoju.

Najbardziej podobają mi się delikatne, wykończenia z koronki wielu drobiazgów, które możemy użyć do zrobienia domu w stylu vintage. Bardzo wiele takich bibelotów i dodatków tworzących klimat pomieszczenia można znaleźć na blogu blogerki Lovingit: dom w klimacie vintage.

vintage

Autor: Ron Frazier
Źródło: http://www.flickr.com

W pomysłach w teksatch totalnie spodobał mi się mały błękitny emaliowany czajniczek na herbatkę, szklane wazoniki na kwiaty, białe półki z cudownymi wykończeniami szuflad, nie mówiąc o mega oryginalnej aranżacji balkonu. Z lubością bym tam sobie usiadła z pyszną kawą i najlepszą przyjaciółką! I ta ciemnoróżowa podlewaczka do kwiatów – cud, miód, malina!

admin