Uwielbiasz majsterkować i sprawia Ci to ogromną przyjemność

Last modified date

Czasami masz głowę całą rzeczywiście fantastycznych pomysłów, ale przeszkodą jest brak rozwiązania na to, jak na stałe złączyć chociaż drewniane elementy, by Twoja konstrukcja okazała się trwała i stabilna i wytrzymywała zmiany temperatur.

Powinieneś zacząć podglądać różnorodne nowości, a z pewnością w którymś momencie trafisz na coś, co w całości spełni Twoje oczekiwania. A czy usłyszałeś już o czymś takim jak klej poliuretanowy? Jeśli nie, to z pewnością należy poznać jego cechy – dowiedz się na Przede wszystkim jego główną zaletą jest to, że w czasie utwardzania pieni się , z tego też powodu wypełnia wszelkie braki i nierówności klejonej powierzchni. Poza tym jest on niesłychanie wytrzymały, zahartowany na wilgoć i idealnie nadaje się do sklejania betonu, cegły, wełny mineralnej i oczywiście drewna. Śmiało więc taki klej (szczegóły: www.c-l.pl/kategoria-produktu/zywice/kleje-szpachlowe/) poliuretanowy masz możliwość wykorzystać do wszelkich prac stolarskich i ciesielskich – kleje d4. Powinno się nadmienić, iż klej d4 po utwardzeniu tworzy spoinę trwałą, a co niesłychanie istotne również i giętką, wodoodporną i co najważniejsze odporną także w bardzo szerokim zakresie temperatur.
poddasze

Autor: Julian Stallabrass
Źródło: http://www.flickr.com

Z tego powodu każdy jeden zrobiony przez Ciebie przedmiot będzie mógł charakteryzować się wytrzymałością.

Jeśli do tej pory jeszcze nie miałeś sposobności go użytkować to jak najszybciej wypróbuj. Przypuszczalnie w ogromnym stopniu ułatwi on dużo Twoich prac.

admin