Urządzasz pokój swojej kilkuletniej pociechy? Ściany będą pięknie wyglądać, jeżeli zdecydujesz się na naklejki oraz szablony

Pokój dziecka to nad wyraz ważny element domu. Pragniemy, aby pociecha dobrze się w nim czuła, więc myślimy nad odpowiednią aranżacją wnętrza. Najkorzystniej jest to robić wspólnie z dzieckiem, bez względu na to, ile ma lat. Decyzje z pewnością będą prostsze przy małym brzdącu, gdyż maluszek zwykle godzi się z decyzjami rodziców. Idealnym pomysłem, który na pewno spodoba się malcowi, jest udekorowanie ścian za pomocą wszelkiego rodzaju naklejek i szablonów naściennych.

street art

Autor: Jun Ye
Źródło: http://www.flickr.com
Naklejki oraz szablony do ścian są nad wyraz łatwe w użyciu, toteż możesz je wykorzystać, również jeśli nie masz w planie znaczniejszego remontu. Szablony malarskie nakleja się do wybranej przez ciebie ściany, pamiętając, by była to gładka powierzchnia (). Obklejanie powierzchni nie robi kłopotów, gdyż szablony zrobione są ze specjalnej folii, jaką łatwo umieszcza się na ścianie, a następnie za pomocą farby wypełnia się wzór.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, poczytaj wartościowe zagadnienia, które z inspiracją zaprezentowaliśmy w najnowszym artykule (https://www.prymat.net/oferta/wypozyczalnia/).

Szablony powinniśmy naklejać na ścianach nie pomalowanych farbami zmywalnymi, gdyż w takim przypadku producent nie odpowiada za jakość zdobytych rezultatów. Ozdoba może nie wyjść tak, jak powinna, identycznie może się wydarzyć, gdy będziemy stosować farbę lateksową. Z tego względu dokładnie czytajmy instrukcję zawartą na produkcie, aby nie dopuścić do sytuacji, iż dekoracja naścienna zamiast upiększać wnętrze będzie je oszpecać. Jeżeli chodzi o drugi wspomniany element dekoracyjny, jakim są naklejki dla dzieci, można powiedzieć, iż są jeszcze prostsze w użyciu. Starczy je przykleić, aby momentalnie uzyskać fantastyczny efekt oraz spowodować, iż twoje dziecko będzie uśmiechnięte od ucha do ucha. Który bowiem chłopiec nie chciałby mieć na ścianie zamku piratów, a mała królewna – przepięknych księżniczek?

naklejka na ścianę

Autor: Jun Ye
Źródło: http://www.flickr.com
Wielość wzorów pozwala wyszukać dowolny motyw, szczególnie, że można również zamówić wykonanie własnych projektów.

Zapewne miałbyś ochotę obejrzeć komentarz z strony (http://www.malesapd.pl/?url=nowosci)? Jeśli tak, to świetnie. Możliwe, że i Ty zechcesz napisać nam swą ocenę.

Z tej racji musimy pomyśleć nad zamówieniem naklejek też do innych pokojów, np. do salonu, aby podkreślić jego gustowny wygląd.Takie szablony i naklejki dla dzieci można wyszukać w większości sklepów z asortymentem przeznaczonym do urządzania wnętrza (). Nie są to kosztowne artykuły, więc każdy z rodziców będzie mógł je kupić, aby mieć naprawdę bajkowy pokój dla swojej pociechy.

admin