Last modified date

Każdy, kto nabywa własne mieszkanie, musi przed zamieszkaniem dodatkowo je udekorować. Nie każdemu łatwo przychodzi aranżowanie od podstaw po kolei każdego pomieszczenia.

Całe szczęście z łazienką nigdy nie mamy dużego problemu. Jest to miejsce głównie funkcyjne. Jednak warto niekiedy przypasować je do naszego stylu.
Na początku warto przemyśleć, jaki styl łazienki będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Można postawić na modernizm, zakupić płytki w zimnym kolorze, grafitowym lub szarym, do tego dobrać wszystkie elementy ze szklanego albo metalowego tworzywa – jest to ostatnimi laty niezwykle popularna aranżacja. W celu jej niewielkiego ocieplenia, warto umieścić kwiatek doniczkowy. Możemy także zdecydować się na urządzenie łazienki w nurcie bizantyjskim. Wówczas dobrze na ścianach zamontować mozaikę ceramiczną, która idealnie wyrazi klimat orientu. Do tego wolnostojąca, złocona Wanna, i będziemy mogli poczuć się jak w Bizancjum .

łazienka

Autor: InsideLab
Źródło: InsideLab

łazienki

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Warto także wiedzieć, jakie akcesoria najlepiej kupić.

Czy poszukujesz na stronie skóra na podłogę czegoś bardzo zajmującego? Namawiamy zatem do kolejnego wpisu. Musisz jedynie kliknąć w ten link.

Jeśli masz tylko taką możliwość, w twojej łazience musi być umywalka ścienna. Jest ona montowana do powierzchni, przez co zajmuje mało miejsca i jest bardziej stabilna. Jeśli chcesz mieć prysznic, nie wyrzucaj wanny. Możesz przecież nabyć taką trójkątną z dobudowaną kabiną prysznicową. Z kolei jeśli pragniesz umieścić u siebie kwiat doniczkowy, a nie masz okna, to żaden problem. Zapytaj kwiaciarkę o rośliny lubiące wilgoć i niepotrzebujące słońca – tu.

Dekorowanie swojej łazienki to nie lada wyzwanie.

Celować w modernizm czy orientalny styl? Umywalka ścienna a może wolnostojąca? Które dodatki dopasować, i różne inne. Najważniejszym jest jednak, abyś to ty jako domownik, komfortowo czuł się w tym pomieszczeniu.

admin