Urządź salon w niepowtarzalnym stylu vintage

Last modified date

Jeśli lubisz muzea, są dla ciebie jak dom, może powinnaś zastanowić się nad wykończeniem salonu w stylu Vintage? W tym stylu można łączyć stare z nowym.
Pewnie zastanawiasz się, co jest wyznacznikiem „starego” stylu w vintage. Niekoniecznie stylizacje na XVII wiek, bo już meble które mają ok 25 lat uznaje się za vintage.

Salon w stylu vintage

Autor: Dywilan
Źródło: Dywilan
Co za tym idzie, jeśli lubisz wielkie fotele, które obecnie są na poddaszu u Twoich rodziców, możesz po nie sięgnąć. Wystarczy odrestaurować nieco tapicerkę, przewietrzyć dwa dni na balkonie, odmalować nóżki i jeden z elementów stylizacji masz gotowy! Postaw obok mały stolik kawowy, ozdobną lampę z barwnym abażurem – gotowe!

Elementy do salonu w stylu vintage – zobacz jak urządzić pokój w stylu vintage – możesz szukać w sklepie z używanymi meblami, albo na pchlich targach. Można tam odnaleźć ciekawe meble, np. fajną, niską półkę TV z lat ’80, wiekowy kredens, czy oryginalne regały na książki. Jeśli jednak nie potrzebujemy aranżować całego wnętrza w tym klimacie, możemy wybrać kilka rzeczy – np. fotele, szafka TV, obraz na ścianę. Możesz także poszaleć i postawić na dwa trzy elementy w stylu bardzo starym. Pamiętaj – blokuje cię tylko twoja wyobraźnia – więcej tutaj.

Vintage to styl kreatywnych ludzi, którzy szukają swoich korzeni i wiedzą swojej przeszłości.

Istnieje teraz oryginalna strona www (https://www.abimeble.pl/meble-hotelowe/), która posiada istotne informacje na omawiany temat, więc nie zwlekaj tylko przestudiuj ją dokładnie.

Są niepowtarzalni, nie boją się iść pod prąd i eksperymentować ze stylami czy epokami. Zasady są nietrudne: ściany oklejamy tapetą w paski, albo groszki. W kwestii kolorów, postawmy na pomarańczowy, żółty, zielony, błękitny, różowy i czerwony.

Meble powinny charakteryzować się prostotą, mogą być na krótkich nóżkach. Jeśli kupujemy meble z tapicerką, niech będą w pasy, kropki, albo wielkie wzory geometryczne. Drobiazgi wybierzmy w intensywnych odcieniach seledynu i błękitu.

admin