Upominki dla 4 latka

Last modified date

Co zakupić na podarunek dla 4 latka? Tym razem nieco propozycji prezentowych dla maluchów 4 lat.
W owym wieku dzieciaki na ogół wiedzą co chcą, ale nadal uważam, że jest jeszcze co niemiara rzeczy do odkrycia.

Możliwe, iż 4 latek doskonale wie, iż marzy o drugim samochodziku, ale możemy pokusić się o cokolwiek innego bądź prócz drobnostki z ukochanym bohaterem ofiarować coś zupełnie nowiutkiego. Mogą to być na przykład drewniane zabawki Goki lub zobacz też: samochody do ślubu nawlekanki – najlepsze znalazłem tu: . Ćwiczymy palce, zatem przewlekamy, mocujemy etc. Jest sporo tychże zabawek, są chaty, w których doczepia się kwiatek, są drzewa, w których doczepia się jabłka, są kwiaty, są samochody. Tu wariactwo na całego. Z pewnością bombowe do ćwiczenia paluszków, nauki wiązania jak też miłej zabawy.
pokój dziecięcy

Autor: MUUNTO
Źródło: MUUNTO
Układanki magnetyczne to zabawka, która może być już obecna od trzecich urodzin, lecz taki pięciolatek całkowicie inaczej będzie się tym absorbować. Teraz zaciekawią go plansze z wzorkami co jak złożyć, a nie tylko zwyczajne przyczepianie. Dla małych oraz większych rysowników polecam drobne zabawki, które doskonalą malunki. Kreślenie a także ścieranie, różnorodne poradniki, jak coś nakreślać krok po kroku. Nieduże rzeczy, jakie mogą wyciągnąć na długo. Pięć lat to ten czarodziejski wiek, w którym zaczyna się dostępność wielu rozrywek. Dla pięciolatka jest ich istotnie mnóstwo. Mogą być bardziej zręcznościowe powiązane z oswajaniem się z sześcianem.

Czterolatek spokojnie da sobie radę z większymi puzzlami, może jeszcze nie 100 elementów, ale na pewno więcej aniżeli 15 sztuk. Doskonałą zabawką dla pięciolatka może okazać się także jeździk retro. Zabawę moim jeździkiem retro pamiętam vardzo dobrze ze swojego dzieciństwa i mogę ją szczerze polecić.

admin