Upominki dla 4 latka

Last modified date

Co zakupić na podarunek dla 4 latka? Tym razem nieco propozycji prezentowych dla maluchów 4 lat.
W owym wieku dzieciaki na ogół wiedzą co chcą, ale nadal uważam, że jest jeszcze co niemiara rzeczy do odkrycia.

Możliwe, iż 4 latek doskonale wie, iż marzy o drugim samochodziku, ale możemy pokusić się o cokolwiek innego bądź prócz drobnostki z ukochanym bohaterem ofiarować coś zupełnie nowiutkiego. Mogą to być na przykład drewniane zabawki Goki lub nawlekanki – najlepsze znalazłem tu: . Ćwiczymy palce, zatem przewlekamy, mocujemy etc. Jest sporo tychże zabawek, są chaty, w których doczepia się kwiatek, są drzewa, w których doczepia się jabłka, są kwiaty, są samochody. Tu wariactwo na całego. Z pewnością bombowe do ćwiczenia paluszków, nauki wiązania jak też miłej zabawy.
pokój dziecięcy

Autor: MUUNTO
Źródło: MUUNTO

Układanki magnetyczne to zabawka, która może być już obecna od trzecich urodzin, lecz taki pięciolatek całkowicie inaczej będzie się tym absorbować. Teraz zaciekawią go plansze z wzorkami co jak złożyć, a nie tylko zwyczajne przyczepianie. Dla małych oraz większych rysowników polecam drobne zabawki, które doskonalą malunki. Kreślenie a także ścieranie, różnorodne poradniki, jak coś nakreślać krok po kroku. Nieduże rzeczy, jakie mogą wyciągnąć na długo. Pięć lat to ten czarodziejski wiek, w którym zaczyna się dostępność wielu rozrywek. Dla pięciolatka jest ich istotnie mnóstwo. Mogą być bardziej zręcznościowe powiązane z oswajaniem się z sześcianem.

Czterolatek spokojnie da sobie radę z większymi puzzlami, może jeszcze nie 100 elementów, ale na pewno więcej aniżeli 15 sztuk.

Omawiany temat jest dla Ciebie wciągający? Na pewno zainteresuje Cię też nowa treść (https://eswieczka.pl/kategoria-produktu/swiece-swiateczne/), która posiada zbliżone tematycznie zagadnienia.

Doskonałą zabawką dla pięciolatka może okazać się także jeździk retro. Zabawę moim jeździkiem retro pamiętam vardzo dobrze ze swojego dzieciństwa i mogę ją szczerze polecić.

admin