Tęsknota za snem na sianie jest teraz rzeczywista do osiągnięcia już dziś dzięki pościeli z nadrukiem stogu siana.

Last modified date

Ludzie, którzy zawsze kiedy sypiali na sianie wspominają te czasy jako cudownym okresem w swoim życiu. Spanie na kępie siana był wyjątkową nocą, bo doznajemy pozytywnych uczuć.

Przede wszystkim w naszych wspomnieniach sypianie na stogu siana był zwykle pod gołym niebem lub w stodole. Zapach siana i czyste powietrze wywoływały w nas miłe doznania. Spanie na stogu siana był wtedy doskonały i rano budziliśmy się zwykle wypoczęci. Również sny były wtedy przyjemne. Takie sypianie na sianie zmaga wszystkie nasze zmysły. Z sianem również wiążą się letnie sianokosy. Wioska wtedy tętni życiem i pracami przy koszeniu siana i przywożeniu go do stodoły. Całe pokolenia są wtedy aktywne w zajęciach na polu. Również stóg siana stosowane było jako środek do materaców.

Komplet pościeli do domu

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

W niektórych mieszkaniach jeszcze można spotkać takie materace wypchane sianem. Takie sienniki też budzą w nas miłe wspomnienia snu na kępie siana. Dla kochających spania na kępie siana została także przygotowana oryginalna pościel siano. Zobacz więcej tutaj: Taka pościel jest przygotowana z wysoko jakościowego materiału satyny bawełnianej. Jest delikatna w dotyku oraz materiał jest wytrzymały i lekki. Wobec tego sen jest przyjemny i budzimy się wypoczęci. Spanie w takiej pościeli to namiastka sypiania na stogu siana pod gołym niebem czy w stodole.

Przedstawiany tekst totalnie Cię wciągnął? Jeżeli tak, to zainteresuje Cię również nasza strona (https://scenariuszzycia.pl/lata-osobiste/), która zawiera podobne informacje.

Pościel siano jest z nadrukiem stogu siana, w którym są schowane różne rzeczy czy zwierzęta, a które można zobaczyć w prawdziwym stogu siana.

Jest tam biedronka, myszka, igła oraz grosik. Spanie w takiej pościeli z pewnością przyniesie zapomniane wspomnienia, kiedy to drzemaliśmy w stogu siana pod ciemnym niebem lub w stodole. Nawet jeśli nie sypialiśmy nigdy na sianie, to taka pościel nam możliwie przyniesie przedsmak drzemania na kępie siana. Będziemy mogli wtedy każdemu powiedzieć, że też my mieliśmy okazje sypiać na kępie siana.

admin