Telebimy nowoczesnym rodzajem reklamy.

Last modified date

W teraźniejszych czasach forma takiej reklamy staje się coraz bardziej popularna i opłacalna. Telebimy led są nowatorskim i wyjątkowo owocnym rodzajem reklamy. Reklama na telebimie jest ponadprzeciętną formą promocji w znacznym stopniu doskonalszą aniżeli przeciętne, powszechne billboardy.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl

Dzięki cyfrowej technologii diodowej a w związku z tym dzięki dynamice obrazu przykuwa ona uwagę sporego grona potencjalnych klientów i jest to niezależne od pory dnia i nocy oraz od będących warunków pogodowych. Świecące diody tworzą rewelacyjny efekt wizualny, który przyciąga i zachwyca obserwatorów. Dzięki użyciu zaawansowanych technologicznie rozwiązań są one wydajne i energooszczędne, co co wiąże się z ich niskim kosztem eksploatacji.

Odpowiada Ci taki tekst? To świetnie, sprawdź stronę złącze st pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na tego typu temat.

W naszym kraju możemy je znaleźć już w wielu miejscach. Tak na przykład telebim w miasteczku Mszana Dolna postawiony jest na głównym skrzyżowaniu dróg przy sygnalizacji świetlnej na budynku Kebabu oczywiście w Mszanie Dolnej. Jest to korzystne umieszczenie z uwagi na spore natężenie pojazdów, ale także pieszych. Kierowcy oczekując na zmianę światła na zielone czy pragną tego czy nie można powiedzieć, że są zmuszeniu do obserwowania istniejącej tam reklamy. Również w miejscu charakteryzującym się dużym natężeniem ruchu samochodowego oraz pieszego został postawiony telebim w Inowrocławiu (kliknij na link). W sąsiedztwie tego telebimu znajduje się oprócz tego Hala Targowa, supermarket Biedronka oraz Merkury Market.

Dopasowanie kampanii do zaplanowanych zamierzeń i wielkości budżetu jest możliwe dzięki plastyczności planowania kampanii na ekranach LED. Zwykła oferta to wyświetlanie spotu w pętli nie rzadziej, niż co 5 minut długości spotu 15 sekundowego. Ale oczywiście na prośbę klienta może to zostać przerobione. Telebim Kętrzyn też jak wcześniej opisane telebimy usytuowany jest na skrzyżowaniu ulic ze światłami. Jeżeli chodzi o telebim w Gdańsku on także jest umiejscowiony w miejscu o intensywnym natężeniu ruch z przyczyny na wyjazd z supermarketu Kaufland. Jego powierzchnia równa się 8m². Reklama na telebimie trójmiasto jest bardziej rozprzestrzeniona, albowiem dotyczy trzech miast: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Jedne są umiejscowione w pobliżu budynków szkolnych, inne umiejscowione są na fasadzie centrum handlowego, sporo jest przy skrzyżowaniach, a również można je zobaczyć w samym środku miasta.

admin