Taśmy led to przełom a może zwyczajnie jedynie właściwe wyjście ?

W ciągu ostatnich paru lat odejście typowych lamp żarowych w przeszłość staje się faktem. Dzieje się głównie tak za sprawą wysokiej żywotności diod elektroluminescencyjnych, niskiemu poborowi energii elektrycznej i wielu ewentualnościom zastosowań, zarówno w domu, jak i wykorzystania w przemyśle.

Czy warto miećtaśmy led ?Niespiesznie przystosowujemy się do powszechnej obecności w naszych domach żarówek ledowych.

Nasz link do www hurtownia papiernicza szczecin zadziwi Cię niebywale pozytywnie. Wyszukasz tam dużo drobiazgowych postów. W takim razie nie ociągaj się i klikaj!

Świetlówki kompaktowe, w przeciągu ostatnich parunastu lat istnienia na rynku, uzyskały wysokie parametry użytkowe. W typowym oświetleniu domowym najczęściej jednak, stosujemy świetlówki kompaktowe, które formą i wielkością są podobne lub prawie takie same ze standardowymi lampami żarowymi.

lampka led

Autor: Nicolas Buffler
Źródło: http://www.flickr.com

Producenci starają się rozpowszechniać coraz to ciekawsze formy domowych opraw oświetleniowych.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy komoda na wymiar tego tematu zachęcamy do następnego artykułu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod poniższym linkiem. W nim rozwieją się wszelkie Twe niepewności.

Mimo tego do takiej „żarówkowej” formy jesteśmy wciąż przyzwyczajeni a poza tym spora część naszych domowych opraw jest do niej przystosowana. Coraz częściej patrzymy z zaciekawieniem na coraz nowocześniejsze źródła światła konstruowane z wykorzystaniem technologi diod ledowych. Oświetlenie oparte na technologii diod led wykorzystywane jest coraz częściej i staje się wzorcem oświetleniowym, zmieniającym styl wnętrz. Współczesna technologia światła ledowego ma coraz obszerniejsze zastosowanie w meblowych systemach oświetleniowych. Na szczególną uwagę zasługują supernowoczesne led 5050, wyposażone w diody SMD.

W porównaniu do diod starego rodzaju, taśmy led SMD odznaczają się większą skutecznością świetlną przy podobnym poborze energii. Taśmy led SMD są bardzo łatwe i szybkie w montażu. Taśmy ledowe, wyśmienicie oświetlą zarówno półki jak i wnęki, schody lub sufity podwieszane, dekorując swoim światłem niezmierzoną część przestrzeni. Najbardziej znaną formą, w jakiej taśmy ledowe występują w obrocie, są rolki z pięciometrowymi odcinkami, na których jest 300 diod. Niedawno, pokazały się także taśmy w wersji wodoodpornej, które można używać do oświetlenia pomieszczeń narażonych na wilgoć np. w łazience, w pomieszczeniu kuchennym. Wśród proponowanych na rynku taśm led, znaleźć można pełną paletę barw: białą – ciepłą i zimną, czerwoną, niebieską, zieloną, żółtą, a także taśmy pełen wybór kolorów. Sprawdź dodatkowe informacje – o oświetleniu !

admin