Tapety w wystroju wnętrz

Last modified date

Fototapety obecnie są bardzo znanym sposobem na zmianę wystroju domu, biura czy sklepu.To trendy, ciekawa i trwała forma dekorowania ścian. Dzięki nowoczesnej technologii druku można przyozdobić ścianę na dowolny sposób – poprzez wybór fototapety z dostępnych motywów lub decydując się na tapety ścienne z własnego zdjęcia.

przykładowa fototapeta

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Przy wyborze fototapety do salonu, istotne jest by poznać ich rodzaje. Wyróżniamy:

1) tapetę lateksową – to oryginalny artykuł stworzony z bardzo cienkiego, lekko satynowanego papieru o wysokiej gramaturze tworzywa. Fototapeta pokryta jest cienką warstwą lateksu.Nie wchłania kleju, wspaniale oddaje barwy. Jest trwała, odporna na blaknięcie. Gwarantuje piękny wygląd ścian przez długi czas. Jest łatwa do montowania – nakładanie odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania. Pielęgnuje się ją: delikatnie – przy pomocy miękkiej szmatki;

2) fototapetę fizelinową – w 100% ekologiczna, oddychająca tapeta. Powstała z połączenia, za pomocą polimerów, specjalnej celulozy z włókniną. Przeznaczona do położenia na ściany za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania. Trwała na zarysowania, uderzenia;

3) tapetę winylową – samoprzylepną folię matową.

Czy przeczytane w tym miejscu wiadomości okazały się ciekawe? Jeżeli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (http://www.procleaner.pl/rekrutacja-personelu/), która też bez wątpienia okaże się nęcąca.

Gwarantuje idealną trwałość i fotograficzną jakość druku bez względu na nasycenie barw. Używana do naklejenia od razu na gładką, zagruntowaną ścianę, płytę meblową, powierzchnie szklane, drzwiczki, lodówki, kafelki w kuchni, poprzednie tapety itp. Pozwala na proste klejenie z odprowadzeniem nadmiaru powietrza. Fototapetę można wielokrotnie odklejać. przeklejać.

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers
4) ekologiczną fototapetę HP WALL PAPER – matowa tapeta z przeznaczeniem do tworzenia grafiki naściennej;
nie zawiera PCV dzięki czemu ma właściwości oddychające. Fototapeta ta jako jedyna na rynku zawiera wbudowaną warstwę kleju, przez co jest gotowa do bezpośredniego użycia, nawet przez niedoświadczone osoby.Klej aktywuje się a później bezproblemowo usuwa jego nadmiar za pomocą wody. Papier gwarantuje trwałość ekspozycji grafiki wewnątrz do dwudziestu lat.

Fototapety do salonu – – są wspaniałym rozwiązaniem by tanio odnowić pomieszczenie. Metoda ta ma wiele zalet. Druk wykonuje się na maszynie, przy użyciu farb ekologicznych, dzięki temu jest praktycznie bezzapachowy i nadaje się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń czy biur. Druk jest także odporny na zmywanie i zarysowania, nie płowieje pod wpływem słońca.

admin