Świetny pomysł na przytulne mieszkanie

Last modified date

Odpoczynek… nadszedł czas urlopu, opalania się w słońcu, wymarzonego nicnierobienia. Przygotujmy się do tego czasu w pełni profesjonalnie. Pomocny będzie w tym kupno wiszącego fotela, albo balkonowa aranżacja z hamakiem!

krzesła

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Od niedawna w modzie są wiszące fotele w wielu kształtach. Najczęściej spotykane są w kształcie jaja. Można je podwiesić na stropie, czasem również mają dostawianą podstawę. Przypomina ona tą na ozdobne, duże bańki które zdobią nasz dom podczas świąt Bożego Narodzenia. W ten sposób unikniemy wiercenia dziury w suficie, szukania dużego, mocnego haka. Możemy taki fotel umiejscowić zarówno wewnątrz domu, czy mieszkania, jak i na zewnątrz. Jeśli masz ogród możesz powiesić wśród drzew hamak, w którym z błogością zdrzemniesz się albo przeczytasz książkę. Hamak, bądź fotel możesz kupić praktycznie w wielu kolorach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie serwisy są zachwalane przez inne osoby, to zobacz propozycję na tego typu temat. Może Cię ono bardzo zaintrygować.

Radzimy skomponować do jego kolorystyki jeszcze ładny, przyjemny pled, którym nakryjemy się w razie chłodniejszego dnia lub wieczoru. Połóżmy nań także kolorowe poduszki, które sprawią, że będzie on jeszcze wygodniejszy. Jak się okazuje hamak może być również rewelacyjnym miejscem do wypoczynku wewnątrz mieszkania. Najbardziej pasuje do aranżacji poddaszy oraz domowych bibliotek. Pokazuje w interesujący sposób bloggerka lou, podając na swoim blogu sporo rewelacyjnych opcji aranżacji hamaków i wiszących foteli (wiszące siedziska). Lou podpowiada nam, że najbardziej podstawową rzeczą od której pochodzi wiszący fotel jest standardowa ławka-huśtawka. Cóż… pozostaje nam życzyć miłego bujania i pełnego, wakacyjnego, czy urlopowego relaksu!

admin