Last modified date

Nasz sklep posiada długoletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie sprostać oczekiwaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest uśmiech każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszej stronie www znajdziesz wielce szeroką ofertę gier.

dzieci grają na konsoli xbox

Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Gry strzelanki zalicza się do gier akcji. Koncentrują się w głównej mierze na walce przy użyciu różnego gatunku broni dystansowej. Gracz ma możliwość kontrolować fabułę zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Do jego obowiązków należy wyeliminowanie wrogów oraz dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz kultowe gry strzelanki. Przykładem takiej gry może być m.in Far Cry, która zawiera składniki RPB. Wyróżnia się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Ogromną zaletą jest suwerenność posunięć. Mamy możliwość samorządnego wyboru adekwatnej taktyki.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

W naszej ofercie odnajdziesz też topowe horrory na komputer. Przykładową grą może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra sprawniescala składniki przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wydostać się z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Gra polega szczególnie na omijaniu bezpośrednich walk z poskramiaczami.na danej stronie (kliknij w link)

Wątek pokazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tutaj się zgubić ze względu na fakt, iż fabuła jest liniowa. Gra jest przyciągająca.

admin