Spraw sobie mieszkanie według poniższych propozycji! Mieszkanie w stylu hiszpańskim na wyciągnięcie ręki!

Jeśli chcesz posiadać pamięć wakacji na dłuższą chwilę, delektować się klimatem rodem z hiszpańskich plaż wyposaż sobie pomieszczenia w klimacie hiszpańskim! Jak się okazuje, jest to bardzo proste, a wszystkie niezbędne do wyposażenia rzeczy odnajdziesz w sklepach z meblami.

W Polsce jest pełnia jesieni. Wszędzie jest barwnie od drzew, na cmentarzach palą się świeczki… Wieczory są długie, i chyba niedługo przyjdzie Boże Narodzenie. I choć przepadam za magię tych świąt, ciągle wzdycham za latem i wakacjami w Hiszpanii (sprawdź wnętrza blog).

Jeżeli zainteresowało Cię to zagadnienie, to obejrzyj więcej (http://www.bestem.com.pl/produkty/papierowe-palety-transportowe/), a na pewno uzyskasz mnóstwo fascynujących danych na ten temat.

Był to najcudowniejszy urlop, pełen beztroski i wypoczynku. Wymarzyłam sobie, że trzeba trochę odświeżyć wygląd mieszkania – może razem postawię na mieszkanie w stylu hiszpańskim?

projekty wnętrz

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Od razu włożyłam palto i poszłam do supermarketu. Mam do niego blisko, byłam pewna, że są w nim teras wrzosy niedrogo. Kupiłam kilka doniczek i turkusowych osłonek, ustawiłam na parapecie. Wyciągnęłam z dna szafy pled, który lubię, którym od czasu do czasu przykrywam fotel, do tego kilka poduszek w orientalnym klimacie, i już w pomieszczeniu było trochę hiszpańskiego stylu. Mam kilka większych kamieni przytachanych z zagranicznych plaż, do tego kamienna rama na lustro i wszystko gotowe!

Następnych pomysłów poszukiwałam bezskutecznie i długo w Internecie. Tak naprawdę nie jest to łatwe odszukać w terabajtach bezużytecznych śmieci wartościowe źródło faktów. Na koniec mi się udało, po raz kolejny niezawodny okazał się blog Lovingit.

Ten tekst posiada bardzo ciekawą treść, lecz odwiedź serwis www, który zawiera analogiczne informacje. Także zapewne będą bardzo zajmujące.

Polecam jej post o śródziemnomorskim klimacie – ! . Jest niesamowity, a wszystkie przedmioty można zakupić w internetowych sklepach!

admin