Sposoby na wykorzystanie przestrzeni pod schodami? Sprawdź więcej w poniższym tekście!

Last modified date

Koleżanka poprosiła mnie wczoraj o radę. Dziś rano stwierdziłam, że mam pomysł na miejsce pod schodami w jej domu i od razu jej to oznajmiłam. Umówiłyśmy się w sobotę i mamy zamiar ostro działać. Pomysł, jak wykorzystać przestrzeń pod schodami jest bardzo trudnym tematem. Dlaczego?

Schody drewniane

Autor: www.zlem.pl
Źródło: www.zlem.pl
Rozpocznijmy np. od kwestii, że nie posiada ona niestety względzie jakichś podręcznikowych wymiarów. Ma także spory skos, który kończy się na podłodze. Z tego powodów trudno jest kupić jakiś inteligentny pomysł, który pozwoli ją wypełnić. Moi rodzice np. na szczęście taką przestrzeń mają w piwnicy, i urządzono tam miejsce na narzędzia do pielęgnacji ogrodu. Zdecydowanie trudniejsze zadanie mamy, gdy szukamy koncept na pomieszczenie pod schodami które znajduje się w mieszkaniu. Kasi akurat podpowiedziałam, by pod schodami urządziła sobie spiżarnię – warte przeczytania.

Schody w domu

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Stwierdziłam, że w tym celu trzeba zadzwonić do fachowca, który idealnie zabuduje tą przestrzeń szafkami i szufladkami. We dwie mamy zaplanować w weekend, w jaki sposób zaaranżujemy tą przestrzeń, w mądry sposób planując półki i szufladki.

Czy uważasz, że odnajdziesz potrzebne dane w odniesieniu do opisywanego zagadnienia? Oczywiście, że tak – przejdź do podstrony (https://skleposwietlenie.pl/) i kliknij w link tutaj.

Moja kumpelka rok rocznie wraz z mamą robi dużo pysznych przetworów domowych. Chcemy również wkomponować w tą przestrzeń lodówkę – na domowe wędliny, które z uporem maniaka wędzą nasi tatusiowie. Fronty szafy mają być drewniane – Kasia marzy o takich z orzecha. Są bardzo trwałe i pięknie się prezentują.

Oczywiście, taką przestrzeń można zaaranżować totalnie inaczej. Dużo oryginalnych koncepcji znajdziesz na stronie: . Polecamy lekturę i powodzenia!

admin