Sposoby na mieszkanie z meblami z palet.

Trzeba ci koncepcji na niskobudżetowe zaaranżowanie mieszkania pod wynajem? Optymalnym pomysłem jest wnętrze z meblami z palet. Przypadnie do gustu szczególnie młodzieży z artystycznymi zapędami.

Mieszkanie studenckie

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Opcje na elementy mebli z palet dają nieskończone pomysły szukania ciekawych wyposażeń wnętrza. Pomyśl – możesz w ten sposób wykonać także łóżko! Wystarczy, że w sklepie meblowym zakupisz dobry materac. W zależności od kwestii, czy jest on jednoosobowy, czy dwuosobowy osób podkładasz pod spód palety. Optymalną wysokością łóżka jest taka, kiedy w momencie, gdy na nie siądziesz będziesz mieć nogę w kolanie zgiętą pod kątem prostym. Będzie wtedy łóżko (zobacz łóżko drewniane 180×200) bardzo wygodne nawet, gdy będzie służyło jedynie do siedzenia. Mamy możliwość z powodzeniem zaaranżować z nich również komplet wypoczynkowy, na którym siądziemy wraz z gośćmi. Wystarczy z 3 palet zbić fotel – dwie powinny być na dole, a trzecia za oparcie.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie, która również Cię zainteresuje. Przeczytasz tam m.in. wzmiankę o emocjonującej Cię tu tematyce.

Pozostaje położyć nań wielką poduchę, już mamy wygodny fotel. Trochę ciekawych pomysłów odnajdziesz na stronie .

Zanim jednak weźmiemy się za zbijanie mebli z palet, należy je wyczyścić, wyszorować papierem ściernym i zaimpregnować drewno. Unikniesz w ten sposób szybkiego zabrudzenia się drewna, a także paskudnego wbijania się igieł w nasze ciało. Palety można oczywiście pozostawić w naturalnym odcieniu drewna, a możemy także pomalować niektóre jej deski w intensywne kolory. Dodamy w ten sposób pomieszczeniu energii i poweru. Dokładnie przemyślmy jednak to, jakie odcienie damy deseczkom – powinno się to rewelacyjnie komponować z kolorem ścian i resztą mebli, albo gadżetami. Wtedy uzyskamy ciekawe, stylowe pomieszczenie.

admin