Sposoby na gustowne ozdobienie ścian mieszkania. Co warto wypróbować?

Dekoracja wnętrz to temat, jaki jest bardzo obszerny i ukazuje mnóstwo możliwości. Można doświadczyć tego sami, kiedy sami urządzamy mieszkanie.

fototapeta w łazience

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

W takiej sytuacji wychodzi na to, że właściwie ciężko się na konkretną rzecz zdecydować, ponieważ tak duży jest wybór. Warto w związku z tym skupić się na pojedynczych zagadnieniach, jakie nas interesują i to na ich temat poszukiwać różnego rodzaju inspiracji.

Dekoracje ścienne to nie tylko obrazy. Już sama struktura ściany może okazać się doskonałą dekoracją. Natomiast, gdy mowa o rzeczach, które możemy na niej powiesić, to sporo znajdzie się pomysłów. Wciąż bardziej popularna staje się foto tapeta. Daje ona nieograniczone możliwości. Wzorów fabrycznych jest wiele. Natomiast zawsze możemy także zdecydować się na zrobienie fototapety ze zdjęcia, które sami zrobiliśmy na przykład w czasie wakacji.

Fototapeta lateksowa Fashion Watercolor Woman

Autor: Big Trix
Źródło: Big Trix

Należy też powiedzieć, że jeżeli chodzi o gabaryty, to tu również jest pełna dowolność. To powoduje, iż można pozwolić sobie na tego typu ozdobę na ścianie tak naprawdę w wielu miejscach. Nawet, jak chcemy zagospodarować wąski pasek ściany miedzy blatem, a wiszącymi szafkami w kuchni, to idealnie będzie tam pasowała foto tapeta panoramiczna.

Niektórzy są wielkimi fanami plakatów. Bardzo lubią przyozdabiać ściany dajmy na to plakatami filmowymi w wersji papierowej. Druk plakatów na płótnie może być doskonałą alternatywą. Plakaty takie mają ładną, naturalną fakturę oraz są bardzo wytrzymałe. Natomiast druk plakatów to nie koniec pomysłów.

Właściwie używając tej techniki, można wydrukować wiele rzeczy. Chociażby zdjęcia rodzinne, jakie będą ładnie zdobiły ściany w domu. Warto spróbować tego typu techniki.

admin