Ściany ze szkła – minimalistyczne zastosowanie produktu oraz najwspanialsza widoczność

Last modified date

Szkło istnieje od bardzo wielu lat i razem z biegiem czasu staje się coraz mocniejsze i bardziej wytrzymałe na wiele czynników zarówno zewnętrznych, jak również wewnętrznych.

styl

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
Salon, paleta kolorów Barwy natury

Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka

Nie zadziwia więc fakt, że w coraz to większej sumie budynków, szkoło przejmuje bardzo dużą liczbą ról, w tym interesujących nasze osoby dzisiejszego dnia ścian, które to są doskonałe do wnętrz biur, albowiem nie tylko zagłuszają hałas w ogóle nie gorzej od zwykłej ściany, jednak umożliwiają nam też obserwować co się dzieje naokoło – oczywiście inni również nas widzą, chociaż nie jest to konieczne.
Od razu wyjaśniamy, iż sama końcówka wstępu odnosi się konkretnie do szyb (najczęściej nazywanych „lustrami”) weneckich, które to pozwalają na obserwowanie jedynie z jednej strony, o ile oczywiście po drugiej stronie nie świeci się światło.link do www dekor beton dekor betonPowracając jednakże do meritum, nasz pisany dzisiaj temat to nie jest nic innego jak ścianki szklane, które to niewiarygodnie często używane są właśnie we napomkniętych wyżej biurach albo sklepach. Tego typu ścianki bywają doskonałe, kiedy pracownicy potrzebują bardzo dużo światła, jednak wymagają ciszy. Dobrze dobrana ściana ze szkła dostarczy nam obu tych rzeczy, ochraniając nasze osoby przy okazji przed wieloma niepożądanymi „zetknięciami” w razie na przykład „najazdu” różnych ludzi spoza naszej firmy, którzy to będą nas widzieć, jednak w żaden sposób naszym osobom nie będą przeszkadzać.

Dobrze jest mieć świadomość, iż ścianki szklane są tak naprawdę robione w różnych grubościach a także odmianach szkła – w tym również i ze szkła pancernego, które chroni nawet przed strzałami z prawdziwego pistoletu. Jak się jednak istnieje możliwość zorientować, te zazwyczaj są stosowane w lokalizacjach tak nazywanej „wyższej” wagi.

admin