Rewelacyjny pomysł na użycie drewnianych skrzyń – meble ze skrzynek drewnianych – Czytaj!

Last modified date

Nabyłaś mieszkanie i masz mocno okrojony budżet na jego wykończenie? Tym samym masz serdecznie dość trzymania rzeczy w tekturowych pudłach? Jest na to raza – możesz wykonać sobie meble ze drewnianych skrzyń.

Dziś publikujemy pomysł na skrzynki, które mogą zastąpić regał na książki!

meble z pomysłem

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

W pierwszej kolejności odnajdź kogoś, od kogo kupisz albo otrzymać dużo drewnianych skrzynek, takich jak te w których sprzedaje się jabłka. Najlepiej by były w miarę nowe i niezabrudzone. Nie będziesz potrzebowała wtedy spędzić długich godzin na oczyszczaniu ich papierem ściernym. Obmyśl, czy chcesz by były one w odcieniu naturalnym, z widocznymi słojami, czy może pomalujesz je na jakiś ciekawy kolor. W obu przypadkach, kup albo bezbarwny impregnat do drewna, albo kolorową farbę – sprawdź na blogu: meble ze skrzynek drewnianych.

Kiedy już odpowiednio przygotujesz skrzynki przygotuj się na to, że będziesz musiała je czymś pozbijać w regał, albo przybić do ściany. Zaplanuj w jaki sposób mają być umocowane, w jakim układzie, zarysuj ołówkiem i wystartuj zabawę w wiercenie dziur. Optymalnie kiedy od razu druga osoba będzie stała z włączonym odkurzaczem i pył zostanie odkurzony – unikniesz długotrwałego sprzątania. Kiedy już przybijesz skrzynki do ściany zostaje ustawić na nich książki.

Możesz również ozdobić regały różnymi kolorami i drobiazgami.

Czy dobra strona www (www.baltic-park.com.pl/kontakt_z_nami.htm) sprosta Twym wymaganiom? Myślę, że tak. Tam także oczekują na Ciebie interesujące artykuły. Namawiam!

Równie nietrudnym zadaniem jest zrobienie ze skrzynek lub palet foteli do siedzenia i stolika kawowego. Wystarczy zbić kilka sztuk, w zależności jaką wysokość chcemy uzyskać i ułożyć nań kilka poduszek. Na dwie skrzynki starczy położyć taflę szkła i… gotowe! Starczy zaprosić znajomych, zaparzyć smaczną kawę, nalać do lampek wino i zacząć plotkować. Po więcej pomysłów wejdź na

admin