Raj na ziemi

Last modified date

Pocztówkowe białe plaże z miękkim piachem, palmy kokosowe nachylające się do przezroczystego morza. Słońce i dźwięki merengue, całkowita egzotyka, równikowe niebo dla miłujących karaibską energię oraz wyjątkowe, romantyczne pejzaże. Bezczynne dni oraz pełne zabaw noce, egzotyczne drinki to idealna propozycja na niezapomniane, karaibskie wczasy.

Wakacje na Dominikanie

Autor: meltingdog
Źródło: www.sxc.hu
Dominikana jest to drugie co do rozmiarów państwo na Karaibach, odnaleziona dla Europy w roku 1492 przez Krzysztofa Kolumba. Dzisiaj Dominikana zajmuje wysokie miejsce w spisie preferowanych karaibskich punktów urlopowych – sprawdź: niesamowite wakacje na Dominikanie.

Jeżeli ciekawi Cię prezentowane zagadnienie, to obejrzyj więcej tutaj, a z pewnością zdobędziesz wiele interesujących informacji na ten temat.

Wielką rolę w popularności wyspy mają sami Dominikańczycy, – potomkowie dawnych kolonistów oraz niewolników, otwarci, przyjacielscy i spontaniczni, co wyraża się w pełnym ekspresji tańcu merengue. Centralna część wyspy jest górzysta i porośnięta tropikalnymi lasami, brzeg morza zaś to piaszczyste plaże, które ciągną się kilometrami. Omywane niezwykle ciepłą wodą wyjątkowo turkusowego morza porośnięte są ogromnymi palmami kokosowymi, które wyrastając bezpośrednio z piasku, gwarantują miły cień oraz przydają egzotyki czarownym zmierzchom słońca.

Wśród 10 najpiękniejszych plaż w świecie znalazła się Bavaro Beach, na wschodnim wybrzeżu Dominikany. Słodkie owoce, papaje i ananasy, świeże jarzyny oraz przyprawy – to również narodowe wspaniałości słonecznej Dominikany (wakacje na Karaibach). Doskonałe steki z regionalnych hodowli, kapitalne owoce morza: langusty, małże jak też apetyczne ryby zachwycają różnorodnością smaków. Wszystkich tych frykasów można posmakować podczas wczasów w hotelach, jakie poza kuchnią międzynarodową oferują także miejscowe potrawy.

Dominikana słynie z doskonałej bazy hotelowej. Są tutaj obecne najważniejsze i najbardziej ekskluzywne ogólnoświatowe sieci hotelarskie, jakie oferują komfortowe wczasy w najnowocześniejszych, świetnie wyposażonych, wielkich hotelach położonych przy plażach. W jaki sposób odnaleźć wakacje dla siebie? Nic skomplikowanego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę zwrot: Dominikana wczasy bądź Dominikana wakacje, (względnie Dominikana wycieczki) by znaleźć bez liku propozycji – . Dobrze jest takie wakacje zarezerwować jak najwcześniej, najlepiej jeszcze na początku roku. W tym okresie oferty urlopowe będą najkorzystniejsze.

admin