Last modified date

Przedpokój, albo niepozorny korytarz będący łącznikiem dla wszystkich pokoi mieszkania, pełni nie tylko funkcję komunikacyjną, ale i jest wizytówką domu. Ten fragment mieszkania widzi listonosz przynoszący pocztę, kurier i wścibski sąsiad który w danej chwili chce pożyczyć szklankę cukru. Z tej przyczyny powinniśmy zatroszczyć się, by był on zaaranżowany zarówno praktycznie jak i ze stylem.

niewielki przedpokój

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Sposobów na zaaranżowanie tego miejsca można sprawdzić w magazynach zajmujących się wnętrzarstwem. Można udać się także do architekta wnętrz. Jednak uważam, że największą uciechę sprawimy sobie, gdy sami zaaranżujemy tą miejsce. Niżej przedstawiamy dwie pomysły: przedpokój koloru kawy z mlekiem oraz wiosennych kwiatów. Dla zainteresowanych odnośnik – pomysł na przedpokój.

Beże są pasują wszędzie i zawsze na czasie – świetnie będą pasować do przedpokoju. Jeden z moich preferowanych kolorów to kawa z mlekiem. Idealnie będzie pasował do ścian w korytarzu. Wybierając pozostałe meble radzę postawić na prosty design. Po prawej stronie od wejścia doskonale będzie prezentowała się wysoka, prosta szafka (zobacz lampy pod szafki kuchenne) na buty. Obok niej postawimy dwuosobową ławkę, nad wieszak na odzież wierzchnią. Wszystkie te elementy w kolorze gorzkiej czekolady bądź hebanu. W rogu dostawmy prosty stojak na parasole w kształcie wysokiego prostopadłościanu. Zrobione.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, to tu jest notka z www (https://www.francke-art.pl/style/meble-retro/do-przedpokoju/), która również posiada bardzo ciekawe informacje na prezentowany tutaj temat.

Wiosna, wiosna ach to ty!

By mieć ją w głębi duszy przez cały rok, warto kolorystykę soczystych żółci, zieleni i pomarańczy zabrać na stałe do naszego mieszkania. Wystarczy ściany pomalować na żółto i zielono, i wybrać w tych samych kolorach komodę na buty, oraz wieszaki na odzież. Całość można dopełnić dokładając kolorowe gadżety – doniczki, pudła na szale, rękawiczki i czapki. Jednak rekomendujemy kompozycję ograniczyć do maksymalnie trzech-czterech kolorów. Jeśli mamy wolną mniejszą ściankę, warto zawiesić na niej cztery kolorowe ramki ze zdjęciami domowników – koniecznie wiosennymi!

admin